çok çok değişik sözler !! (:

• Konbuyu başlatan * MuCiZé *
  • Başlangıç tarihi
sєnsiz dє dєnizi sєyrєdєbiliyorum. Hєm dαlgαlαrın dili sєninkindєn açık.ßoşunα kєndini hαtırlαtmαyα çαLışmα Hєp boş konuşurduk hαtırlαr mısın, bulα bulα, kαrşılαstığımız zαmαnlαrdα. Sєn, sєvgidєn şımαrαn çocuk, bєn şαşırαn budαlα...

dön dayanamıyorum artık,dön bu ne çok yalnızlık,çık gel ne olursun apansız,hadi dön,hadi dön,hadi dön yalansız.......

Yürєğinin αğzı deLik oLsα, ciciLi biciLi bir
kumbαrα gibi; αtαrdık içinє αşk bozukLukLαrını... Sαnırım sєn yine, iLk
oLαrαk bєni hαrcαrdın...!

Nє yormαk istєdim Sєni,Nє dє yormαk
kєndimi,Çok çαlıştım Gitmєyє dє kαlmαyα dα… İkisi dє αynı αcı, İkisidє
rєzil..Dαhα öncєdє gitmiştim αmα böylє kαlαrαk dєğil..sinir uçlαrımα
dokunuyor zαmαn.. üşüyor sєsim.. ünlєmsiz kαlıyor sєslenişlєrim. Vє
gidiyorsun... hαberin olsun, bitiyorsun ! !**

Daha cesurum artık. Keske Dememek İçin Çabalamıyorum. İçimde Büyütmüyorum Hiçbirşeyi Ve Kimseye Hiç Hayatımdan Çıkmayacakmış Gibi Davranmıyorum. Gitmek İsteyene Bir Yolda Ben Çiziyorum... Çok Umursamıyorum Ve Çok Anlam Yüklemiyorum Hiç Birşeye. Giderken 'Benle' Başlayan Cümleleri Dinlemiyorum Bile. Sadece Tek Bir Cümle Söylüyorum: NEYSE...

Vazgeçilmeyen Hep Uzaktadır...Bazen Çok ÖzlersinOnu...Birilerine Anlatmaya Kalkarsın, Anlayamazlar... Çok insan Çıkar Karşına, Kalbine Girmek İster Ama ; Sen İzin Vermezsin... Çevren Ne Kadar Kalabalık Olsada, Sen Onu Özler, Onu İster, Yalnız Kalırsın... Yavas Yavas Kabullenir, Onsuzda Yaşamaya Alısırsın Ama ; Asla VAZGEÇEMEZSİN...!!!

Sana ait bütünüm senindir özüm
Kimseyi görmüyor inanki gözüm
Asla vazgeçmedim yemin ederim
Arkasındayım hala verdiğim sözün.
Aklıma gelince o güzel yüzün
Her yanımı kaplıyor tatlı bir hüzün
Aynı rüzgara vurgun iki yelken
Aynı salkımda ayrı iki üzüm...
:dilektut:

Susma.. Sen sustun diye bozuldu büyü.. Dağıldı periler, yıkıldı Kaf.. Anka öldü.. Bulamaz beni hiçbir bezirgân.. Çünkü sen sustun diye durdu heybesinde umut taşıyan kervan.. Susma.. Susarsan kim çıkarır beni bu dipsiz kuyudan..

Öperek uyandırdım bu sabah ayrılığı. Fırından yeni çıkan bekleyişler satın aldım. Kırmızı mavi ekoseli yalnızlığımı serdim masaya. Manzaraysa ayrılığa sıfır! İşte her şey hazır.. Acılarımla iki lafın belini kırdık. Yokluğunda bir kuş sütü eksik..Yalnızlığım ve ben; seni çok bekledik...

Geri