gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Çok Değişik Gelin Damat Fotoğrafları Böylesini Görmediniz!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

değişik gelin damat fotoları değişik düğün fotoğrafları

Sevgili melekler, eskiden düğün günü gelin ve damat kuaförden sonra fotoğraf stüdyosuna gider ve orada birkaç poz fotoğraf çektirirdi. Şimdilerde ise bu çekimler dış ortamda ve hayli profesyonelce ve sanatsal çekiliyor. Birbirinden hoş pozların çıktığı bu çekimlerden hayli ilginç olanları sizler için derledik. Bakın değişik gelin damat fotoları nasılmış :D:D

Çok Değişik Gelin Damat Fotoğrafları Böylesini Görmediniz! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelin -damat

gelin -damat

Düğünden önce: Damat: Nihayet, çok uzun zaman bekledim bu anı.. Gelin: Gıtmemi istermisin? Damat: Hayır? Nereden çıkardın şimdi bunu? Bunu düşünmek bile istemiyorum. Gelin: Beni seviyormusun? Damat: Elbette, günün her anında. Gelin: Beni hiç aldattınmı? Damat: Hayır! Asla! Bunu neden sordun? Gelin: Beni öpmek istermisin? Damat: Evet, fırsatım olduğu her anda. Gelin: Beni hiç dövermisin? Damat:...
  2. İlginç ve değişik tarzda halılar böylesini görmediniz

İlginç ve değişik tarzda halılar böylesini görmediniz

Hanımlar evinizde değişikliği seviyor ve herkezden farklı dekorasyonunuz olsun istiyorsanız bu halılar çok hoşunuza gidecek eminim...
  3. Böylesini doktorlar bile görmedi!

Böylesini doktorlar bile görmedi!

Allah hiçkimseyi sağlığından mahrum etmesin meleklerim :uhu: kalpte kirençlenme ilk defa duyuyorum :S Balıkesirli ikizlerin röntgenlerini inceleyen doktorlar 25 binde görülen şok sonuca ulaştı. Kalplerinde kireçlenme teşhisi konulan Taner ve Caner isimli ikiz kardeş sağlıklarına kavuşmak istiyor BALIKESİR'in Erdek İlçesi'nde yaşayan 24 yaşındaki Taner ve Caner Erdem isimli ikiz...
  4. Çaydanlık çaydanlık olalı böylesini görmedi

Çaydanlık çaydanlık olalı böylesini görmedi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar Yüksek Topuksuz Ayakkabı Modelleri Lady Gaga, sokak modasına bir ayakkabı modeli bahşetti: Yüksek topuksuz ayakkabılar. Çok acayip değil mi? Hem yüksek hem topuksuz, nasıl olur ki? Oluyormuş, ben gördüm, siz de görün! Merak ediyorum Bu ayakkabıları giymeyi düşünürmüsünüz?...:) Ben giymeye korkarım açıkçası bunları:D:D İşte topuklu ayakkabı ve topuksuz...

Sayfayı Paylaş