Çok Değişik Gelin Damat Fotoğrafları Böylesini Görmediniz!

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

değişik gelin damat fotoları değişik düğün fotoğrafları

Sevgili melekler, eskiden düğün günü gelin ve damat kuaförden sonra fotoğraf stüdyosuna gider ve orada birkaç poz fotoğraf çektirirdi. Şimdilerde ise bu çekimler dış ortamda ve hayli profesyonelce ve sanatsal çekiliyor. Birbirinden hoş pozların çıktığı bu çekimlerden hayli ilginç olanları sizler için derledik. Bakın değişik gelin damat fotoları nasılmış :D:D

[​IMG] [​IMG]

Çok Değişik Gelin Damat Fotoğrafları Böylesini Görmediniz! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. gelin -damat

Düğünden önce: Damat: Nihayet, çok uzun zaman bekledim bu anı.. Gelin: Gıtmemi istermisin? Damat: Hayır? Nereden çıkardın şimdi bunu? Bunu düşünmek bile istemiyorum. Gelin: Beni seviyormusun? Damat: Elbette, günün her anında. Gelin: Beni hiç aldattınmı? Damat: Hayır! Asla! Bunu neden sordun? Gelin: Beni öpmek istermisin? Damat: Evet, fırsatım olduğu her anda. Gelin: Beni hiç dövermisin? Damat:...
  2. böylesini hiç görmediniz. klozet takımı istermisiniz?

klozet takımları kılozet takımı klozet takımları fiyatları takımı fiyatları ucuz merhaba hanımlar piyasadakilerden çokkkkkkkkkk daha güzel çokkkkkkkkk daha kullanışlı olan klozet takımlarının piyasadaki fiyatlardan pek farkı yok. banyom şık ve güzel dursun,uzun ömürlü kullanayım diyorsanız,tamamen el örgüsü ile yapılmış olan klozet takımları sipariş üzerüne istenilen...
  3. İlginç ve değişik tarzda halılar böylesini görmediniz

Hanımlar evinizde değişikliği seviyor ve herkezden farklı dekorasyonunuz olsun istiyorsanız bu halılar çok hoşunuza gidecek eminim...
  4. gelin damat gifleri

gelin damat pozları 2011 Birbirinden farklı tatlı gifler...
  5. Yüksek Topuksuz Ayakkabılar...Böylesini Görmediniz..

Yüksek Topuksuz Ayakkabılar Yüksek Topuksuz Ayakkabı Modelleri Lady Gaga, sokak modasına bir ayakkabı modeli bahşetti: Yüksek topuksuz ayakkabılar. Çok acayip değil mi? Hem yüksek hem topuksuz, nasıl olur ki? Oluyormuş, ben gördüm, siz de görün! Merak ediyorum Bu ayakkabıları giymeyi düşünürmüsünüz?...:) Ben giymeye korkarım açıkçası bunları:D:D İşte topuklu ayakkabı ve topuksuz...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ilginc sevgili fotoğrafları profesyonel