gebe
  1. AZRA

AZRA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında AZRA tarafından paylaşıldı.

2. gula

gula Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim
    gerçektende çok güzelmiş insanın içine huzur veriyor sağol canım ellerine sağlık......

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim

ellerine emeğine sağlık

çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. okumanızı tavsiye ederim

okumanızı tavsiye ederim

Eğer, yeniden başlayabilseydim yaşamaya, ikincisinde daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım. Neşeli olurdum, ilkinde olmadığım kadar. Çok az şeyi ciddiyetle yapardım. Temizlik sorun bile olmazdı asla. Daha çok riske girerdim, seyahat ederdim daha fazla. Daha çok güneş doğuşu izler, daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim. Görmediğim bir çok...
  2. ÇOK İLGİNÇ -YAĞ SEVENLERİN DİKKATİNE !!! Okumanızı tavsiye ederim

ÇOK İLGİNÇ -YAĞ SEVENLERİN DİKKATİNE !!! Okumanızı tavsiye ederim

yağ sevenler YAĞ SEVERNLERİN DİKKATİNE !! Margarin ve Tereyağı arasındaki farkı biliyor musunuz? Lütfen sonuna kadar okuyun…. Çok ilginç. · Her ikisi de hemen hemen aynı kaloriye sahiptir. · Tereyağı çok az daha fazla doymuş yağ oranına sahiptir. 8 grama 5 gram. · Harvard Tıp Fakültesinin çalışmasına gore tereyağı ile karşılaştırılınca margarin yemek kadınlarda kalp hastalığına yakalanma...
  3. tavsiye ederim

tavsiye ederim

ben tavuk baget yaptım patlıcan biber kızarttım kızartılarak yapılan birçok şey yapılıyor kek bile...ben çok memnunum lezzet olarak harika
  4. Çok halsiz ve yorgunum ne tavsiye edersiniz

Çok halsiz ve yorgunum ne tavsiye edersiniz

Kendimi çok halsiz ve yorgun hissediyorum bana ne gibi tavsiyeleriniz olabilir? Bitkisel ilaç olabilir, egzersiz olabilir, yardım edin lütfen :(

Sayfayı Paylaş