gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çok komik espirili sözler istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çok komik espirili sözler istiyorum sizden ama yeni olursa ve yeni olmasının yanı sıra birde çok komik olması lazım, kalas bir arkadaşımız bunalım dönemini atlatamıyorda, ona yazacaz :D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

çok komik espirili sözler istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Komik Şarkı Sözleri

Çok Komik Şarkı Sözleri

Komik Şarkı Sözleri Şarkı Sözleri Komik Özellikle 80li yıollarda hayli moda olan ve bugün dinlediğimizde güldüğümüz komik şarkı sözlerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Honki Ponki Honki ponki torino. Calona bimbo boriro. Mitsubisi hibobo kozizo. Çikiçiki sayne tiki tak toooooook... Törkis Kovboylar "Ooo ooo çekilin yoldan vahsi batidan geliyorlar... Amerikanlar...
  2. Gülmek isteyene komik ve espirili sözler

Gülmek isteyene komik ve espirili sözler

çok komik espiriler, En komik espirili sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve gülmek isteyen tüm arkadaşlarımıza stres atmak için faydalı oalcak olan çok komik espirili sözler paylaşıyoruz. Senin koluna rüzgar işlemez. -Neden ? -Saatinde Yel-Kovan var o yüzden ! Başkalarının seni ezmesine izin verme ehliyet al, sen onları ez. Yüksek okul mezunuyum. -Yaaa hangi...
  3. 2013 Facebook Komik Espirili Sözler

2013 Facebook Komik Espirili Sözler

Bu konu facebook komik sözlere yer vermektedir. Bunca derdin sıkıntının içinde biraz tebessüm etmeye ne dersiniz? Oldukça espirili ve facebook sayfalarında en çok paylaşılan 2013 komik sözleri sizler için paylaşıyorum. Eğer yüzünüzde ufakta olsa bir tebessüm oluştuysa ne mutlu bana diyerek hemen facebook komik sözlere geçiyorum. Dokuz pαrmαğındα dokuz mαrifet ναr.bir pαrmαğıуlα hep burnunu...
  4. 2013 Facebook Yeni Komik Espirili Sözler

2013 Facebook Yeni Komik Espirili Sözler

Bu konu facebook yeni komik sözlere yer vermektedir. Facebook da en çok beğenilen espirili komik sözler arıyorsanız doğru sayfadasınız. Birbirinden komik sözleri sizler için paylaşıyorum. Siz de bu komik sözleri kendi profiliniz de yada sayfanız da paylaşabilir, sayfanızda bulunan kişilerin yüzün de tebessüm yaratabilirsiniz:) Dokuz pαrmαğındα dokuz mαrifet ναr.bir pαrmαğıуlα hep burnunu...
  5. Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Komik Espirili Doğumgünü Mesajları

Sevdiğiniz değer verdiğiniz kişilerin doğumgünlerin de onlara güzel bir hediye verirken yolladığınız komik doğumgünü mesajları ile yüzlerin de bir tebessüm yaratmak istemezmisiniz? Herkesin senede bir kez kutladığı bu özel günler kişilerin sevdikleri ile birlikte daha da özel olacaktır. Espirili doğumgünü sözlerini ister sms, ister whatsapp, isterseniz facebook ve skype de sevdikleriniz için...

Sayfayı Paylaş