gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Komik Romantik Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Komik Romantik Sözler istiyorum sizden romantizmi ve komediyi bir arada seviyorum :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Komik Romantik Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantİk SÖzler

Romantİk SÖzler

romantık sozler erkeğime sözler erkeğim sözleri Ruhumu yerlere serip hasret cektirende olsan, ne askina bedduam nede sana kinim var,Deryada akar gibi binbir dertle dolsamda, seni mahsere kadar sevmeye yeminim var! - Sözlerin aklımda yada aklımın ardında, Hayalin karşımda yada sesin kulağımda, Ya ben çıldırıyorum, yada çok özlüyorum, Ya özlemek, yada özlenen çok özel BİRTANEM. - Bir tatlı aşk...
  2. Duygusal romantik sözler

Duygusal romantik sözler

duygusal romantik sözler romantik sözler facebook duygusal facebook duygulu ♥ Bu güzellik. bu zeka. bu anlam dolu gözlerin büyüsü, Allah bütün güzellikleri bir arada toplamış. eeee benden çok bahsettik senden naber... ♥ Bir deniz düşün susuz, bir insan düşün mutsuz, bir gece düşün uykusuz. bir yürek düşün sevgisiz, bir bahar düşün çiçeksiz, bir de beni düşün sensiz... ♥ Seni her...
  3. Çok güzel Kısa Komik Romantik Sözler

Çok güzel Kısa Komik Romantik Sözler

Komik ve Romantik Sözler Kısa Komik Romantik Sözler Son zamanlarda monoton bir hal alan aşk hayatınıza biraz eğlence ve romantizm katmak ister misiniz? Elbette ki istersiniz bunu kim istemez ki diyor ve sizlere komik ve romantik sözleri aktarıyoruz Melek'ler. *Sürekli trip atmak zorunda mısın Tamam ya sustum konuşmuyorum. *Sana yaza yaza yaz geldi.mesaja zam geldi.daha yazacaktım ama...
  4. Komik Romantik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar paylaşmanız için yazıyorum bu msjı size ve şimdiden tşklerimi sunuyorum
  5. Romantik ve Komik Mesajlar

Romantik ve Komik Mesajlar

Komik Romantik Mesajlar Romantik Komik Mesajlar Sevdiğinizle paylaşabileceğiniz romantik ve bir o kadar da komik mesajları ve güzel sözleri sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Seni benim kadar sevenler, sana benim kadar hasret kalsin. Sen elimden tutunca, deniz basardi içimi. Sen elimden tutunca, yüregim yesil yosunlara takilip günlerce dip akintilarinin pesisira gitmek isterdim. Yanağına...

Sayfayı Paylaş