gebe
  1. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

cok mu iyi nıyetliyiz???

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mavi_kelebek tarafından paylaşıldı.

iyi niyet yaptınız için kaybettiğiniz şeyler oldu mu .? İyi niyetinizden dolayı pişman oldunuz mu..?

2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    evet evet evet :S

seda88 bunu beğendi.
  3. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben cooook pısman oldum halada aynıyım kac kerede yanlıs anlasıldım arkadaslar bu yuzden allahım benıde bılıyo
    her seferınde bıdaha ıyı olmuycam dedım hıc bı fark yok

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

AAh ah, ne sen sor ne ben söyleyeyim. Bir insana hiç haketmediği değeri verdik, gördük görmedik, duyduk, duymadık, hep üstünü örttük. Ne mi oldu ? Akla hayale gelmeyen yığınla iftiraya uğradık :S

seda88 bunu beğendi.
  5. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    ah ah ben o iyi niyeti hergün hastalara kullanmaya çalışıyorum ama değmiyor işte işleri olmadığı zaman bağırıp çağırıyolar ben her seferinde bidaha gereğinden fazla yardımcı olmıcam diyorum ama dayanamıyorum neyse kul bilmezse allah bilsin napalım mavim :)

esra2012 bunu beğendi.
  6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ay tıtanım sen neler yasammmıssın canım benım yaaaaa bızed senı hep uzuyoz canım benım yaa allah onların bıldıgı gıbı yapsın hepsı aynı hapsı her ınsan aynı valla tıtanım :S allah onlara akıl fıkır versın

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

oy smeujum ya canım benım sneınde derdın farklıymıs ama senın bazen ınsanlar cok hasta oldugundan ne yaptıgınnı bılmıyolar canım benım snede haklısım bıtanem ya kıyamam sana beeen canım benım :D

seda88 bunu beğendi.
  8. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

Allah gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eylesin, hakkımızda hayırlı olanı da gönlümüze razı eylesin:D:D guzel lafmıs semujum

9. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Insanlar bu iyi niyetimizi kötüye kullaniyolar.Ama böylecede yanimizdaki , hayatimizdaki dost bildigimiz düsmanlar ortaya cikiyo.Yinede ben iyilikten yanayim.Rabbim kötü niyetli fesat insanlari islah eylesin baskada bisey demiyorum onlara ben .....

10. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

amın kuzum ama bazı ınsanlara yaramıyo ıyılık ters anlıyolar tersınden bakıyolar yanlıs anlasılıyosun o daha bı cok laf cıkıyo uzuyo uzuyo uzuyo daha neler neler cıkıyo

11. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ama bu iyi niyeti kötüye kullananlar aileden olunca cok baska dokunuyo insana kalbi cok kiriliyo.Bu da bir sinav olsa gerek kötüye döncekmiyiz diye.Umarim bu sinavdan basariyla geceriz :)

12. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sözlerine katılıyorum kuzu, Allah sınavlarımızdan yüzümüzün akıyla çıkmayı nasip etsin. Kötülere uydurtmasın. Ya sabırrrrr.......:S

13. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Amin Titos amin...

14. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

amın tıtanım amın

15. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    insanın başınane geliyorsa hep iyi niyetten zaten bende öyleyim insanlara hayır diyemem yardım ederim alttan alırım ama hep suistimal edildim amlesef ama artık öyle olmaycağım

cok mu iyi nıyetliyiz??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En cok hangi mevsimde kendinizi iyi hissediyorsunuz???

En cok hangi mevsimde kendinizi iyi hissediyorsunuz???

En cok hangi mevsimde kendinizi iyi hissediyorsunuz???
  2. kakao bir cok hastaliga iyi geliyormus

kakao bir cok hastaliga iyi geliyormus

Kakao bir çok hastalığa iyi geliyor Kakao içmenin, kalp rahatsızlığı, felç, kanser ve diyabet gibi hastalık risklerini yüzde 10 azaltabileceği belirlendi. ABD’nin Harvard Tıp Fakültesi tarafından Panama’da yaşayan ve haftada her biri haftada 40 fincan kakao içen Kuna kabilesi üzerinde yapılan araştırmada, kakaonun içinde bulunan etken maddelerden "epicatechin"in büyük bir hastalık...
  3. meleklerim, cok mu saçma düşünüyorum yaa ??!!

meleklerim, cok mu saçma düşünüyorum yaa ??!!

ya şimdi bilmem ne dersiniz ama inanın paylaştıgım insanlar bana "kızım anlayış göster" diyorlar sadece.... ama beni gercekten anlıyorlar mı bilmiyorum...Sizlere sormak istiyorumm.....Şimdi benim bi ilişkim var her günümü beraber gecirdigim bi insan...ee haliyle insan alışıyor.. 2 gün görmesem sinirleniyorum.. ikimizde işsizdik..ben dershaneye falan gidiyorum ama büyük ihtimal...
  4. cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur?

cok acill yardim lutfen embriyo dusmus mudur?

Meraba lutfn bna yardimci oln 26 yasindayim ve 1'5 senelik evliyim 3 ay once yptrdgm testler sonucu bnde yumurta yetmezligi (hlk arasnda erkn menepoz bilinir) tehsisi kondu ama bir tesaduf doktr kntrolm sirasnda sag tarfta olusan bir folikur goroldu hmn tup bbk denemesine gecildi carsamba gunu yumurta toplndi ve sadece 1yumurtm vardi dollendi ve cuma gunu rahme yerlstrldi embriyo ama bn dun...
  5. Cok mu erken :( bilemedim

Cok mu erken :( bilemedim

Arkadaslar bende polikistik over var.4 aydir glifor kullaniyorum.en son 1 martta adet oldum.5 gun sabah 1 aksam 1 klomen kullandim.12 martta doktor iliski onerdi 13 unde catlatma ignesi yaptirdim gobekten saat 16:00 veya 16:15 falandi yumurtam 20.15 mm di.14 martta belirli saatler soyledi o saatlerde iliski onerdi adetinin gecikmesini bekle eger adet olursan 1. Gun gel dedi. Ben yarin kan...

Sayfayı Paylaş