gebe
  1. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18

Çok özel bir bardak...

Konu, 'Engelliler dünyası' kısmında Moss tarafından paylaşıldı.

Onlar unutuldu sanmayın ........ :)

Görme engelliler için bir bardağa ya da fincana içecek doldurmak çoğu zaman sıkıntı yaratabilir. Genellikle görme engeli kişiler suyun bardak içinde çıkarttığı sesten seviyesini anlamaya çalışırlar ama bu pek de iyi bir yöntem değildir ve yanıltıcı olabilir. Bazıları da bardağın içine parmaklarını sokarak taşmayı engellemeye ya da istedikleri seviyedeki sıvının bardağa dökülmesini sağlamaya çalışırlar.
    "The Bell Mug", dökmeden, taşırmadan ve tam olarak istenilen seviyede içeceği bardağa doldurmayı garantiliyor. Fincan cinsi olan bu kulplu bardağın sapında içine alacağı sıvının seviyesini tespit edecek 3 tane algılayıcı düğme bulunuyor. Kullanıcı bu 3 düğmeden kendisine uygun olan seviyeye ait olanı seçip bastırıyor. Bardağın içindeki sensör içine içecek konulduğunda seçilen seviyeye geldiğini anlayıp öterek kişiye haber veriyor.

Çok özel bir bardak... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ nasıl yaparım

Çok Özel Bİr Evlenme Teklİfİ Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep telefonunu uzatarak, onu aramamı ve ikna etmemi rica etti. Göz yaşlarımı içime akıtarak, kıza telefon açıp barışması için ikna etmeye çalıştım. Sanki tanrı dualarımı duymuştu. Kız hiçbir şekilde barışmaya...
  2. çok özel bir evlenme teklifi

çok özel bir evlenme teklifi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çok ilginç bardak tasarımları

Çok ilginç bardak tasarımları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çok şık bardak modelleri

Çok şık bardak modelleri

bardak modelleri en şık bardaklar aşkı memnu bardakları şık bardaklar Melişlerim birbirinden şık bardak modelleri burda ..ayrıca yeni evlenecek melişlerde çeyizlerine alabileceği çok hoş modeller buyurun melişerim...:ehi: Bu modele bayıldım ...:)
  5. Bugün Benim İçin Çok Özel Bir Gün!

Bugün Benim İçin Çok Özel Bir Gün!

Sevgili melekler, Bugün benim için çok özel ve güzel bir gün.:) Cuma'dan beri beklediğim bir paket az önce elime ulaştı.Bu pakette çok şık ve incelikle seçilmiş bir mutfak eşyası var.Bana yollanmış bir hediye :) Hediye çok çok güzel,hatta umduğumun çok çok üstünde o ayrı ama daha önemlisi bu hediyenin geldiği yer ve sebebi :) Daha fazla sizi meraklandırmayayım;Bu hediyeyi bana RüYaM adminim...

Sayfayı Paylaş