Çok Şirin ve İşlevsel Kitap Okuma Yastığı

Konu, 'Genel Hobiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  kitap okuma yastığı
  kitap kılıfı


  Evde koltuğunuza yaslanıp kitap okurken şöyle dizlerinizin üstünde yumuşak bir yastık olması iyi olur değil mi melekler ? Ya da pikniğe gittiniz ve bir kenara çekilip kitap okumak istediniz. Ancak esen o hafif rüzgar bir türlü rahat vermiyor ve sayfalar karışıp duruyor. Siz en iyisi bizi dinleyin ve bir kitap okuma yastığı yapın kendinize. Hem de yapımı çok basit. Küçük bir yastık alın ve kenarlarına kurdeleden bantlar dikin. Kitap okuma yastığınız hazır bile :tik:


  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
Çok Şirin ve İşlevsel Kitap Okuma Yastığı konusuna benzer içeriklerimiz
 1. çok şirin ve şık Ponponlu patik

  ponponlu patik ponponlu bebek patiği patik yapılışı yapımı
 2. atatürkün kitap ve okuma sevgisi ile ilgili sözleri

  Merhaba, bir araştırmam için bana atatürkün kitap ve okuma sevgisi ile ilgili sözleri lazım varsa yardımcı olur musunuz teşekkürler.
 3. Şirin Seyahat Yastıkları

  Şirin Seyahat Yastıkları Dekoratif Yastıklar Bu şirin seyahat yastıkları arabanıza çok yakışacak.Bu dekoratif yastıklarla hem boynunuzu koruyacak hem de rahatlık ön plandaa olacak meleklerim.
 4. Örgüden çok şirin kitap ayracı modelleri

  Merhaba hanımlar bu yazımızda sizlere ilginç ayraç modelleri ile ilgili görselleri sunuyoruz. Kitap okuyan insanların en büyük sıkınısı kitap ayraçlarıdır . Okuduğunuz güzel romanları örgü kitap ayraçları ile durdurabilir, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.Ayrıca ilginç kitap ayracı sayesinde çocuklarınızın okuma alışkanlığına katkı sağlayabilirsiniz.Örgü kitap ayracı ile...

Sayfayı Paylaş