gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cuma günü mesajları melekler mekanına özel

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cuma günü mesajları Cuma günü mesajları göndermek istiyorum sizde yeni Cuma günü mesajları var mı arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cuma günü mesajları melekler mekanına özel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cuma Günü Mesajları

Cuma Günü Mesajları

cuma günü mesajları cuma günü mesajlari etkileyici mesajları sözleri cuma mesajları, cuma günü mesajı, cuma günü mesajları, cuma mesajları sms Cuma günü mesajları yeni Biliyorsunuz meleklerim cuma günü, biz müslümanlar için son derece güzel bir gün. İşte bu güzel günde sevdiklerimize akrabalarımıza telefondan yada mesaj olarak gönderebileceğiniz güzel mesajları veriyoruz. Cuma Günü Mesajları...
  2. En güzel Cuma Günü Mesajları

En güzel Cuma Günü Mesajları

Cuma Günü Mesajları cuma mesajları yeni Merhaba Sevgili Melek'ler... İslam Dini'nde ki mübarek gün olan Cuma Günü için sizlere yeni ve çok güzel Cuma Mesajları sunuyoruz. cuma mesajları, cuma günü mesajı, cuma günü mesajları, cuma mesajları sms Cuma günü mesajları yeni İslam aleminin mübarek günü olan cuma günlerine özel eş, dost,akraba ve sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel cuma...
  3. Sevgililer günü özel mesajları 2012

Sevgililer günü özel mesajları 2012

Sevgililer günü özel mesajları 2012 2012 sevgililer günü için kısa mesajlar Yarın Sevgililer günü ve biz şimdiden bütün sevenlerin sevgililer gününü kutluyor ve aşk dolu ömürler diliyor, hiç bir seven sevdiğinden ayrılmasın diyoruz. Ayrıca bu temennilerin ardından sizlerle sevgililer günü mesajlarını paylaşıyoruz :) Sabahları seninle dogar içimdeki güneşin,gülücüklerinle sıcaklıgımı...
  4. melekler mekanındaki ilk günüm

melekler mekanındaki ilk günüm

bende size melekler mekanınna ilk üye olduğum zaman başıma geleleri anlatayım.o zamanlar trajik şimdi ise benim için komik bir anı olarak kaldı.inanırmısınız aklıma geldikçe hala gülüyorum. googleden aradığım kadınsal bir soruydu .aramak istediğimi yazdım ve benim sorumun cevabı melekler mekanındaydı.siteyi iyice inceledim ve üyelik formunu doldurdum üye oldum.ilk girdiğimde ilgimi chatbox...
  5. Hadislerle Cuma Mesajları Buyrun Melekler

Hadislerle Cuma Mesajları Buyrun Melekler

Hadisli Cuma Mesajları Anlamlı Hadisli Cuma Mesajları Bu sayfamızda da sizlerle cuma mesajları paylaşacağız melekler. Fakat bu mesajlar öyle kıymetli ki, çünkü hadislerle süslenmiş :) Buyrun, Anlamlı Hadisli Cuma Mesajları ile siz de sevdiklerinizi mutlu edin...:) Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla Ey iman edenler, cuma günü namaz için çağrı yapıldığı zaman, hemen Allah'ı...

Sayfayı Paylaş