gebe
  1. ARZUHAL

ARZUHAL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Cümleten Hosgeldiniz Yeni Meleklerim...

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında ARZUHAL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Aramiza yeni katilan tüm Meleklerim,hepinize ayri ayri hosgeldiniz diyor ve
    gönülden iyilikler,güzellikler,keyifli forumlar diliyorum canlarim.Sevgiler...

.

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cümleten Hosgeldiniz Yeni Meleklerim...
    canım benım sende tekrar hoşgeldın aramıza..özlettın kendını..bırdaha boyle yapma tamammı arzummm.her ne olursa olsun bız burdayız ve yanındayız..canım benım..

3. özloş06

özloş06 Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Cümleten Hosgeldiniz Yeni Meleklerim...

ben yeni üye olduğuma göreee çok teşekkür ederim kendi adıma.....

Cümleten Hosgeldiniz Yeni Meleklerim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Melek

Yeni Melek

Merhaba,herkese sevgi dolu pozitif selamlar,ben bu forumun yeni meleği senem:),evliyim ve bir tane oğlum var,şu anda 3 aylık.Burada bulunmaktan mutluluk duyacağıma eminim,bye...
  2. Emre Altuğ - Hosgeldin

Emre Altuğ - Hosgeldin

Yeni tanismis olsakta Sanki ben seni coktandir biliyorum Taze asiklar olsakta Her sabah sana cicek topluyorum Seni Seviyorum.. Etkilenme ondan bundan Kader kismet belli bastan Hosgeldin bu benim yüregim Ister sigin ister delir Sen sec kendi hayatin lal la la la lal la Herkes bir sey söyler Sen kalbini dinle
  3. Yeni MELEK

Yeni MELEK

Merhaba arkadaşlar, ablalar ve kardeşler. Ben Sibel istanbulda oturuyorum 24 yaşındayım. Bende yeni melek olarak aranıza katıldım. Umarım beni kabul edersiniz. Ve umarım ki bu siteye kayıt olduğuma çok memnun olurum. Pişman olmam. Herkeze sevgi dolu sağlıklı günler dilerim
  4. Yeni melek kaydı..:)

Yeni melek kaydı..:)

Selam arkadaşlar Ben merve aranızda daha yeniyim bu forumdan çok şeyler öğreneceğime inanıyorum ve bunun için üye oldum.Öğrenciyim, Trabzonda yaşıyorum, Tüm meleklere selamlar:)

Sayfayı Paylaş