gebe
  1. Sİnem Ayyurt

Sİnem Ayyurt Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Yeni Kanatsız Melek:)

Konu, 'Deneme Odası' kısmında Sİnem Ayyurt tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar. Aranıza yeni katıldım. Daha çok işyerinden bağlanıyorum. Melekler Mekanı'nı çok seviyorum. Çok güzel bilgiler paylaşılıyor. İstanbul'da yaşıyorum. Hepinize çok selamlar...

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hoş geldn canım...keyfli forumlar.....

Yeni Kanatsız Melek:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Melek

Yeni Melek

Merhaba,herkese sevgi dolu pozitif selamlar,ben bu forumun yeni meleği senem:),evliyim ve bir tane oğlum var,şu anda 3 aylık.Burada bulunmaktan mutluluk duyacağıma eminim,bye...
  2. Kayıp Cennetin Kanatsız Meleği

Kayıp Cennetin Kanatsız Meleği

Sisli geceler de arayacaksın beni... Karanlık çökünce bir parıltı göreceksin o benim işte... Bir zamanlar senin için gökyüzünde gökkuşağı olan ben, beni nasıl yorgun düşürdüğünü anlayacaksın. Meleğindim ben senin şimdi karanlıklar da üzerimde ki sevginle yaşıyorum bu bana cesaret veriyor... O zaman gökyüzüne uçuyorum; seni oradan izliyorum, neler yaptığını görüyorum, ama ben sana dokunmak...
  3. yeni meleğe hani merhaba ;)

yeni meleğe hani merhaba ;)

merabalar arkadaşlar ben kayseriden merve siz meleklerin arasında olduğum için çok mutluyum herkese selamlar:)):d045:
  4. Slm Yeryüzünün Kanatsız Melekleri

Slm Yeryüzünün Kanatsız Melekleri

Herkese merhabalar; bu harika siteye üye olmaktan gurur duyuyorum. Emeğinize sağlık.. Tüm meleklere melekler kadar saf bir hayat diliyorum:melek:
  5. Yeni MELEK

Yeni MELEK

Merhaba arkadaşlar, ablalar ve kardeşler. Ben Sibel istanbulda oturuyorum 24 yaşındayım. Bende yeni melek olarak aranıza katıldım. Umarım beni kabul edersiniz. Ve umarım ki bu siteye kayıt olduğuma çok memnun olurum. Pişman olmam. Herkeze sevgi dolu sağlıklı günler dilerim

Sayfayı Paylaş