gebe
  1. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Dantel Avize

Konu, 'Tüm Bilgiler' kısmında _BaLıM_ tarafından paylaşıldı.

Kim demiş dantelin modası geçer diyee:) bence çok hoş olmuş melişlerim :) ya sizce nasıl ?? [​IMG]

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tek renkle yapılsa sanki daha hoş görünür

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    her odada kullanıldığını düşünemiyorum ama mutfakta belki hoş durabilir :d

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    İlginçmiş ama tercih etmem doğrusu.:)

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

aaaa ilk gördüm şaşırdım yaaaa

Dantel Avize konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Avize

Avize

Kadına ve onunla gelen mutluluğa delalet eder. Tozlu ve ampulleri sönük avize ev huzursuzluğuna, Kristalleri kırık ya da eksik avize mala gelecek zarara, Avizenin küçük kristalleri çocuğa delalet eder.Rüyasında pırıl pırıl bir avize gören kimse sıkıntılarından sıyrılarak rahata kavuşacaktır. Ama avize yanmıyorsa bu zaman alacak anlamına gelir. Avize birden yanarsa ani bir sevinç...
  2. Dantel

Dantel

Dantel yoksulluğu simgeler. Bir düşmanınızla problemler yaşayacaksınız demektir. Güzel işlenmiş dantel, iyi haberlerin işaretidir. Dantel örmek bir şeylerin ters gideceğini ve bu nedenle para bakımından sıkıntılı günler yaşayacağınızı belirtir. Bir düşmanınızla sorunlar yaşayacaksınız. Güzel işlenmiş dantel, güzel haberlerin simgesidir.Rüyada dantel evlilik kısmeti demektir. Dantelin rengine...
  3. Asma Avize

Asma Avize

Yemek masalarının üstünde yer olan bu asma avizeler benim tarafımdan tam not aldılar.Hepsi birbirinden şık ve değişik tarzda olan bu avizeler sayesinde evinizde küçük dokunuşla büyük fark yaratabilirsiniz.
  4. Avize Modelleri

Avize Modelleri

avize avize modelleri avıze modellerı yeni çıkan avizeler avıze Evlerimizin dekorasyonun asla atlamayacağımız harika ayrıntılardandır avizeler... salonlarımızın belki de en gözde süsüdür... Kimimiz sade modeller severken kimimiz ise oldukça gösterişli modelleri tercih eder... Evini dekor edecekler için birbirinden güzel birkaç avize modeli...
  5. Dantel avize modelleri

Dantel avize modelleri

dantel avizeler, avize modelleri, dantel avize modelleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Evlerimize şık bir görünüm kazandıran avizeler için de kılıf niyetine dantel işlemeler yapılıyor melekler.

Sayfayı Paylaş