gebe
  1. cansuyu

cansuyu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dene-me

Konu, 'Deneme Odası' kısmında cansuyu tarafından paylaşıldı.

meraba melekler ben cansu siteyi gezerken gördüm gerçekten harika bi site bayanlar için ayrıcalıklı olmuş +D bn üçüncü sınıf hemşireyim.bakmayın hemşire dediğime hertürlü işe el attım.daha önce bi çok forumda mod süper mo olarak çalıştım.sağlık konusunda her zaman yardım isteyebilirsinz elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.merak ettiklerinizi sormanız dileğiyle,, :}

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canim aramiza hosgeldin...
    keske ILK MERHABA bölümünde tanitsaydin kendini :tik:

Keyifli forumlar ve kalici dostluklar dilerim...

dene-me konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Help me :)))

Help me :)))

HELP ME!
  2. Meni

Meni

Rüyada meni, devamli olan nakit maldir, azi da çogu da articidir. Kendisinden meni çiktigini görse, bu onun için meydana çikacak maldir. Elinde veya yaninda baskasinin menisini oldugunu gören kimse, baskasinin malina kavusur. Nikahli birisi menisinin nikahlisina bulastigini görse, ondan muradina kavusur ve bir hayra isabet eder. Haniminin menisini bulastigini gören kimse, ondan faydalanir....
  3. MEnde cELDUmmm....

MEnde cELDUmmm....

selam arkadaslar bende geldim artik aranizdayim maksadim guzel vakitler gecirmek guzel paylasimlarda bulunmak sizde kabul ederseniz araniza cok mutlu olacagim... :party::party::party::party:
  4. Meme Protezi

Meme Protezi

meme protezi nedir,meme protezini kimler kullanabilir,meme protezi ,meme protezi nasıl kullanılır,mastektomi sonrası meme protezi,meme protezi ameliyatı,meme protezi fiyatı,meme protezi çeşitleri Protez; olmayan bir şeyin yerini doldurmaktır. Meme protezi ameliyat nedeniyle memesi alınan veya estetik kaygısı olan bayanlara yapılan bir işlemdir. İki türlü protez vardır; kas altı ve kas...
  5. Gögüsüm de iltihap var ne yapmalıyım?

Gögüsüm de iltihap var ne yapmalıyım?

Meme iltihabı, tıptaki adıyla “mastit” memede ağrı, şişlik, sıcaklık ve kızarıklık meydana gelmesine yol açan bir meme dokusu enfeksiyondur. Mastit varlığında yüksek ateş ve titreme de yaşanabilir. Çoğu zaman emziren kadınlarda görülür ve “laktasyon mastit” olarak adlandırılır. Ama emzirmeyen kadınları da etkileyebilmektedir. Laktasyon mastit, genellikle doğumdan sonraki ilk üç ay içinde...

Sayfayı Paylaş