gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Arcak - Ay Batmasa

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Niye böyle olur bilemem niye Niye beni bulur dertler niye Yine olan olur geceler bitmez
    Güneşin doğuşu aklımdan gitmez

Nasıl anlatırdım kendimi size
    Bir bilebilsem söylerdim kendime
    Nasıl anlatırdım kendimi size
    Bir bilebilsem söylerdim kendime

Biraz terelelli birazda aşk
    Keşke hep yaz olsa dert olmasa
    Sevgilim yanımda kafam rahat
    Gecenin üçünde ay batmasa

Deniz Arcak - Ay Batmasa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Arcak

Deniz Arcak

15 Temmuz 1968 tarihinde, hayatının ilk 18 yılını yaşayacağı Ankara’nın Bahçelievler semtinde doğar. Büyük kızları Canan’ın doğumundan 8.5 yıl sonra, aslında bir erkek evlat bekleyen Türkan ve Tuncay Arcak, ikinci çocuklarının kız olmasına ilk anda üzülmenin cezasını fena halde çekeceklerinden habersizdir o gün. Çünkü küçük Deniz, hiç de annesinin dizi dibinde oyuncak tencere ve bebekleriyle...
  2. Deniz Arcak - Sana Susadım

Deniz Arcak - Sana Susadım

Nasılda nazda yaparmış Amanda çok canlar yakarmış Hani nasıl desem inat için Boşver keyfine bak Ben öylesine yakınındayım Sonunda kapımı yine Farkındayım çalacaksın ama Oyalanma halim kalmadı bak Sana susadım oooo... Aşka susadım oooo... Sensiz olamam oooo... asla Ne güzellikler yaşadık seninle Çocuk gibi gülerdik sevinir ağlardık Zaman zaman şimdi ne oldu bize
  3. Deniz Arcak - Nerde

Deniz Arcak - Nerde

Sudan bahanelerle beni atlatırsan Sağımdan solumdan hep çalımları atarsan Olur olmaz işlerle beni çıldırtıyorsan Pembe yalanları git başkasına anlat Gözümle görmeseydim inanmazdım bunlara Sorgusuz sualsiz benden kaçmana Nerde yeminlerin nerde sevmelerin Nerde o sözlerin nerde göz süzmelerin Nerde nerde kaldı nerde Yoksa gözemi geldik bizde Kırılır bak kalbim sen beni atlatırsan Sağımdan...
  4. Deniz Arcak - Eyvallah

Deniz Arcak - Eyvallah

Kapılar kapandı bak işte Yüreğim sıkıştı hüzünle Sevincim içimde buz oldu Kalakaldım öyle sessizce Tanıdıktı yalnızlık oysa Haklısın belki yolunda Hazırdım bu kez mutluluğa Nereden çıktı şimdi ayrılık? Öyle boş öyle boş ki bu dünya Güneşim sandım seni oysa Girdabın içinde yaşarken Yakamoz yakamoz çakar aklıma Susadım sana tek bir nefeste Yaşadım aşkımı bir heveste Gözümün önünde durma...
  5. Deniz Arcak - Canın İsterse

Deniz Arcak - Canın İsterse

Ne oldu söyle ne oldu aşkımıza Çok çabuk yenildik seninle ayrılığa Ne oldu söyle ne oldu aşkımıza Herşey yalanmış boşa kopmuş fırtına Arayıpta sordun mu Sorupta buldun mu Hani suçlu nerede Sonu yok baştan belliydi Seni sevmek bir delilikti Ne yapsam boşuna Şimdi de bana eyvallah Seninle olmak imkansız Anlamadın sevgimi canın isterse

Sayfayı Paylaş