gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Deniz Seki. Mustafa Ceceli Konserleri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

deniz seki denız sekı mustafa ceceli konserleri denız seki kmaraş mustafa ceceli konseri
    Matine 216 adı altında yapılan UNILIFE Konserlerinden biri olan DENİZ SEKİ 19 MART 2011 KONSERİ

Bilet fiyatı 40 tl iken koç çalışanlarına % 10 indirim uygulanıyor.
    Yer:Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri
    fenerburnu fenerbahçe parkı karşısı kadıköy-istanbul

Ben gitmenizi tavsiye ederim meleklerim.. Tabi severseniz konserlere ve Deniz hanımı..

Dip not : Mustafa Ceceli konseri ise 11 Mart Cuma günü yapılacaktır. Şartlar aynı şekildedir.

Deniz Seki. Mustafa Ceceli Konserleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cezaevinden sonra Deniz Seki Konseri

Cezaevinden sonra Deniz Seki Konseri

Sevgili Melekler Allah kimseyi düşürmesin cezaevine diyerek haberi geçiyorum sizlere.. Şarkıcı Deniz Seki, cezaevinden tahliye edildikten sonra İstanbul’daki ilk konserini Bostancı Gösteri Merkezi’nde verdi. Sahneye, sözlerini cezaevinde yazdığı ‘Bitti’ şarkısıyla çıkan Seki’yi sanatçı dostları da yalnız bırakmadı. Seki, sözlerini yazdığı ve Gülben Ergen’in yorumladığı ‘Ya Ölümsün Ya...
  2. Mustafa CECELİ

Mustafa CECELİ

mustafa ceceli çocuğu varmı mustafa cecelinin çocuğu var mı cecelinin ceceli var mı varmı Merhaba. Çok büyük bir Mustafa CECELİ hayranıyım. Acaba Mustafa CECELİ' nin çocuğu var mı? Bana bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim. =D
  3. Mustafa Ceceli 14 Temmuz İstanbul Konseri

Mustafa Ceceli 14 Temmuz İstanbul Konseri

mustafa ceceli çatalca konseri mustafa ceceli, 13 temmuz 2011, istanbul konseri, yeri, zamanı, ile ilgili bilgiler burada melekler Yer : Belediye Festival Alanı - Çatalca Stadı - Çatalca / İstanbul Tarih: 14 Temmuz 2011 Persembe 20:00 Fiyat : Ücretsiz Halk Konseri
  4. Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri

Mustafa Ceceli Gel de Sen Konuş sözleri istiyorum sizden lütfen şarkının sözlerini yazın arkadaşlar.
  5. Mustafa Ceceli 17 Mayıs Konya Konseri 2013

Mustafa Ceceli 17 Mayıs Konya Konseri 2013

mustafa ceceli konseri mustafa ceceli konya konseri 2013 mustafa ceceli haberleri Sevgili melekler, sevilen sanatçı Mustafa Ceceli Konya'daki hayranlarıyla buluşuyor. Yarın akşam Konya Karatay Meydanı'nda düzenlenecek olan konser halka açık ve ücretsiz olacak..

Sayfayı Paylaş