gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Seki - Sana Sığınıyorum

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bitti derken hayat yani başlar Ve her güzel şey gibi çabuk biter Bitti dersen hayat tükenmeden
    Acısı içinde sürer gider

Yalan
    Herşey yalan inan
    Söz ver bana umudum ol
    Ver de inanayım geleceğime

Ne yana baksam aynı yüzler
    Ne yeni ne de yenileri
    Küçücük yüreğimle ben
    Sana sığınıyorum

Deniz Seki - Sana Sığınıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Seki kokainden gözaltında

Deniz Seki kokainden gözaltında

Ünlü şarkıcı Deniz Seki kokain kullandığı gerekçesiyle gözaltına alındı. İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nın başlattığı kokain operasyonunda kokain kullandığı ve kullananlara yer temin ettiği öne sürülen ünlü şarkıcı Deniz Seki gözaltına alındı. Geceyarısı başlatılan ve birçok ilçede eşzamanlı olarak gerçekleştirilen operasyonda, Seki'nin yanısıra, torbacı olarak adlandırılan 19...
  2. Sözyaşlarım ve Deniz Seki

Sözyaşlarım ve Deniz Seki

Sahici albümünü hala zevkle dinliyorum.. Sözyaşlarımda eminim çok ses getirecek bir albüm olacak. Albüm henüz yeni çıktı.. Ve bende hemen paylaşıyorum sizlerle.. İşte albümdeki Parçalar: 1- Söz Yaşlarım 2- Herkes Kendi Yolunda 3- Aşk Müzikali 4- Hayallerim Hayal Oldu 5- Soyadımı Sen Yaz 6- Uyan 7- Soysuz Şovalyeler 8- Kork Benden Bundan Sonra 9- Bugünlerde 10-Bitti
  3. Deniz Seki gazetecileri görünce...

Deniz Seki gazetecileri görünce...

deniz seki, deniz seki son albüm, deniz seki son albüm 2011, deniz seki 2011, deniz seki söz yaşlarım, deniz seki haberleri, deniz seki haberler, 2011'e imzasını atacak olan "Söz Yaşlarım" adlı son albümüyle beğeni toplayan Deniz Seki, gazetecileri görünce bakın ne yapmış Melek'lerim:D:D Bence iyi yapmış, milyonların önüne bayat makyajla çıkacak değildi ya :D:D Deniz Seki,...
  4. Deniz Seki Nişanlandı !

Deniz Seki Nişanlandı !

Bu konu; deniz seki nişanlandı haberi hakkınde bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müzik şarkıcısı Deniz Seki 2013 'ün ilk saatlerinde nişanlandı. Şeytanın bacağını kıran Seki, Kıbrıs 'ta ki yılbaşı programında çocukluk aşkı Faruk Salman ile nişanlandı. Haberin detayları şöyle.. 2013'ün ilk sürprizi şarkıcı Deniz Seki'den geldi. Aşktan yana yüzü bir türlü gülmeyen Deniz Seki...
  5. Deniz Seki Fransa'da mı?

Deniz Seki Fransa'da mı?

deniz seki haberleri, deniz seki nerede, deniz sekin hapis Sevgili melekler, hakkında yakalama kararı bulunan ve görüldüğü yerde tutuklanarak cezaevine konulacak olan Deniz Seki hala ortalarda yok. Ortaya atılan bir iidiaya göre Seki Fransa'da! 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan ve hakkında yakalama kararı çıkarıldıktan sonra kayıplara karışan Deniz Seki’nin Fransa’da...

Sayfayı Paylaş