gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Deniz Toprak - Adımadım Gezdim Ata Yurdumu

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Adim Adim Gezİm Ata Yurdumu Hece Hece Senİ Derledİm TÜrkÜ Kirimdan KerkÜke Azerbeycana
    Senİn İle Selam SÖylerİm TÜrkÜ
    TÜm DÜnyaya Sevgİne Selam SÖylerİm TÜrkÜ

Tellİdİr Yavrum Anam Tellİdİr Aman
    Denİzlİnİn Horozlari Bellİdİr
    Ötverde GÜlÜm Bİ ÖtÜver
    GenİŞ Olan Tam Zamani DeĞİldİr

Asmam Yilidi Suyu Sikildi
    Bugunde Çİllİ Horozu Duymadim Canim Sikildi
    Asmam Çardaktan Suyu Bardaktan
    Bİr Alip Veremde Elİmom Yanaktan

Deniz Toprak - Adımadım Gezdim Ata Yurdumu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deniz Gezmiş

Deniz Gezmiş

1965'ten sonra Türkiye'de gelişen gençlik hareketinin en önemli önderlerinden ve Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu (THKO)'nun kurucu ve yöneticilerinden Deniz Gezmiş, 24 Şubat 1947'de Ankara'nın Ayaş ilçesinde doğdu. Öğretmen bir ailenin çocuğu olması sebebiyle ilk ve ortaöğrenimini çeşitli kentlerde, liseyi İstanbul'da okudu. 1966'da İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesine giren Gezmiş, henüz...
  2. Deniz Toprak - Sarılı Yazma

Deniz Toprak - Sarılı Yazma

deniz toprak kimdir Sarili Yazmayi Yirtar Eklerim 10 Yil 10 Saat Yar Yollarin Beklerim Akur Yedi Yazi Yazan Ellerin Kirilsin Sabahin Sehrinde Sularin Kurusun Asirdilar Koca Dagdan Kesisten Gayri Sevdicegim GeÇti Is Isten Akur Yedi Yazi Yazan Ellerin Kirilsin Sabahin Sehrinde Sularin Kurusun
  3. Deniz Toprak - Kerküğe ağıt

Deniz Toprak - Kerküğe ağıt

Baba BugÜn KerkÜk AteŞe Benzer SÖnmez GÜneŞe Benzer KerkÜkÜ Unutanlar ÇÖlde Bİr TaŞa Benzer Zalim Zalim Zalim Zalim Yarim Yarim KalmiŞim Zalim Zalim Yarim Ah Ahhhh Bana Bu KerkÜk E GÖz Dİkenİ Keserİm Yarim Yarim Zalim Yarim Aman Aman Aman Aman Amann Kurbanam Han GÖzÜne,mene Bakan GÖzÜne Çok SÜrmeler Çekmİssen,evİm Yikan GÖzÜne Bu BaĞda Dolanisan,derdİn Bene Demİsen Etrafinda GÜller Var,bİr...
  4. Deniz Toprak - Hazan Nedir

Deniz Toprak - Hazan Nedir

hazan nedir notaları hazan nedir nota notası Hazan Nedir? DÖrt YÖnden Es Seher Yeli GÖz GÖz Olsun Nar Çatlasin ÜsÜmesin Hanim Eli Yere DÜsen Kar Çatlasin SÖylermisin Hazan Nedir Yaprak DÜser Yere Bir Bir Usul Usul GÖnlÜme Gir YÜregimi Sar Çatlasin Nazli Nazli Seslenip Gel GÜl Suyuyla Islanip Gel Karanfil Tak SÜslenip Gel Kiskansin O Yar Çatlasin BugÜnÜn Seyri DÜnden Mi Ayin Savki Kendinden...
  5. Deniz Toprak----Hazan nedir

Deniz Toprak----Hazan nedir

dört yönden es seher yelı göz göz olsun nar çatlasın üzümesın hanım elı yere düsen kar çatlasın söylermısın hazan nedır yaprak düser yere bır bır usul usul gönlüme gır yüregımı sar çatlasın nazlı nazlı seslenıp gel gül suyuyla ıslanıp gel karanfıl tak süslenıp gel kıskansın o yar çatlasın bugünün seyrı dünden mı ayın savkı kendınden mı güzellıgın mevsımden mı söyle yıldızlar...

Sayfayı Paylaş