gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Derin dondurucu ile kışa hazırlık

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

derin dondurucu kullanımı kışa hazırlık kışlık hazırlık kışlık hazırlıklar kışa hazırlıklar Derin dondurucu ile kışa hazırlık [​IMG] Yaz sebze ve meyvelerinin kış aylarında da sofralarımızdan eksik olmaması için en büyük yardımcımız derin dondurucuları ihtiyacı olanlar için karşılaştırdık.

Yaz aylarından başlar kışa hazırlık. Özellikle kışlık erzaklar yazın tatlarından kış aylarında da mahrum kalmammak için hazırlanır. Ancak bu hazırlık, sadece kurutulmuş sebzeler, konserveler, reçeller ve salçalarla sınırlı değildir.

Artık, kışın sebze ve meyveleri taze olarak da tüketmek mümkün. Bu noktada derin dondurucular yardımınıza yetişiyor. Gerek yaz sebze ve meyveleri, gerekse uzun süre dayanmasını istediğimiz et, tavuk, balık gibi ürünleri sakladığımız derin dondurucular farklı markalar, hacimler, değişken bölme sayıları ve dondurma kapasiteleriyle karşımıza çıkıyor.

Derin dondurucu ile kışa hazırlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kış hastalıklarına hazırlık rehberi

Kış hastalıklarına hazırlık rehberi

Kış geliyor! İyi ki geliyor, çünkü yağmur ve kara ihtiyacımız var. Umalım ki yağışı bol ama grip, nezle, sinüzit ve zatürreesi az bir kış geçirelim! Eskiden kış hazırlığı denince odun, kömür alıp, sobaları kurmak veya kalorifer tesisatını gözden geçirmek akla gelirdi. Palto, kazak, hırka ihtiyaçları belirlenir, ayakkabıların yerine botlar hatta potinler giyilirdi. Çocukluğumuzun o "yaman...
  2. Kışa Hazırlık Palto Modelleri

Kışa Hazırlık Palto Modelleri

palto modelleri kışlık palto modelleri Kış geldi çattı ve paltolar çıktı meydana meleklerim.Hala almadıysanız bu modeller size örnek teşkil edebilir..
  3. derin dondurucu önerilerinizz

derin dondurucu önerilerinizz

derin dondurucu önerileri hangi derin dondurucu iyi en iyi marka hangisi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler ben kış hazırlığına başladım ama buzdolabımın buzluk kısmı bana yetmiyorr ve bu yıl derin dondurucu almak istiyorum ama hangisi iyidir bilemedim derin dondurucuyla kışa hazırlık süper olacak bı yıl :D:D ben çekmeceli almak istiyorum ama sandık biçilisi de ilgimi...
  4. derin dondurucu tavsiye

derin dondurucu tavsiye

derindondurucu almaya karar verdim ama hangi marka ve model almalıyım bu konuda kararsızım sizler evinizde kullandığınız derin dondurucu marka ve modellerini paylaşırmısınız yada önerebileceğiniz bir derin dondurucu varsa yorumları bekliyorum
  5. Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Mevsimi dışındaki bir çok meyve sebzeyi derin dondurucularda saklarız.Sadece meyve sebzeler değil et, balık,tavuk gibi besinleri de derin dondurucuda muhafaza ederiz.Derin dondurucular özellikle kalabalık aileler için ideal olsada iki kişilik ailelerde derin dondurucu kullanımını tercih ediyor.Geçmişte sebzeler cam kavanozlarda konserve yapılarak saklanıyordu.Bu işlem sağlıklı bir saklama...

Sayfayı Paylaş