gebe
  1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

derin dondurucu önerilerinizz

Konu, 'Beyaz Eşyalar' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

derin dondurucu önerileri hangi derin dondurucu iyi en iyi marka hangisi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler ben kış hazırlığına başladım ama buzdolabımın buzluk kısmı bana yetmiyorr ve bu yıl derin dondurucu almak istiyorum ama hangisi iyidir bilemedim derin dondurucuyla kışa hazırlık süper olacak bı yıl :D:D

ben çekmeceli almak istiyorum ama sandık biçilisi de ilgimi çekiyor hangisi iyi melekler bana bir fikir verinnn

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki Uğur Dern Dondurucu :D:D
    Şaka bi yana senin için araştırdım aşağıdaki linke bakabilirsen tüm modeller ve markalar var seç işte bi tanesini Cemoş

BURADAN

CeMoŞ bunu beğendi.
  3. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    wayyy sağol sadminim zahmete girdinn:D:D hemen bakıyorumm çok teşekkürlerrr ağamm:D:D

derin dondurucu önerilerinizz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derin dondurucu ile kışa hazırlık

Derin dondurucu ile kışa hazırlık

derin dondurucu kullanımı kışa hazırlık kışlık hazırlık kışlık hazırlıklar kışa hazırlıklar Derin dondurucu ile kışa hazırlık Yaz sebze ve meyvelerinin kış aylarında da sofralarımızdan eksik olmaması için en büyük yardımcımız derin dondurucuları ihtiyacı olanlar için karşılaştırdık. Yaz aylarından başlar kışa hazırlık. Özellikle kışlık erzaklar yazın tatlarından kış...
  2. Doğu'da dondurucu soğuklar başladı

Doğu'da dondurucu soğuklar başladı

Kar yağışının da görüldüğü Erzurum, Ardahan, Ağrı ve Kars'ta dondurucu soğuklar başladı. Erzurum'da, dün gece en düşük sıcaklık sıfırın altında 5 derece oldu. Balkanlar üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın etkisiyle dün yüksek kesimlerinde kar yağışı görülen Erzurum, Kars, Ardahan ve Ağrı'da, gece sıcaklık düştü. Kar kalınlığı yer yer 15- 20 santimetreye ulaşırken, sobalar,...
  3. Dondurucu da Domates Nasıl Saklanır?

Dondurucu da Domates Nasıl Saklanır?

dondurucuda domates saklama, dondurucuda domatesin ömrü, dondurucuda domates nasıl saklanmalı Yaz aylarının artık ortalarını geçtiğimiz şu günler de kısa bir süre sonra kış hazırlıkları bayanlar tarafından son sürat başlıyacak. Her mevsim salataların ve yemeklerin vazgeçilmezi olan domates, yaz aylarında yetişen ve olgunluğa eriyen bir sebzedir. Kış ayların da yaz domatesin lezzeti ile...
  4. derin dondurucu tavsiye

derin dondurucu tavsiye

derindondurucu almaya karar verdim ama hangi marka ve model almalıyım bu konuda kararsızım sizler evinizde kullandığınız derin dondurucu marka ve modellerini paylaşırmısınız yada önerebileceğiniz bir derin dondurucu varsa yorumları bekliyorum
  5. Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Mevsimi dışındaki bir çok meyve sebzeyi derin dondurucularda saklarız.Sadece meyve sebzeler değil et, balık,tavuk gibi besinleri de derin dondurucuda muhafaza ederiz.Derin dondurucular özellikle kalabalık aileler için ideal olsada iki kişilik ailelerde derin dondurucu kullanımını tercih ediyor.Geçmişte sebzeler cam kavanozlarda konserve yapılarak saklanıyordu.Bu işlem sağlıklı bir saklama...

Sayfayı Paylaş