gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

derman aradım derdime ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

derman aradım derdime ilahisi derman arardım derdime nota ilahisi aradım ilahi sözleri notalı ilahiler Hakkın Habibinin sevgili dostu Yemen illerinde Veysel Karani
    Söylemez yalanıyemez haramı
    Yemen ilerinde Veysel Karani
    Seherde kalkuben yola giderdi
    Hakkın binbir ismin zikir ederdi
    Allah Allah deyu deve güderdi
    Elinde asası hurma dalından
    Eğninde hırkası deve yününden
    Asla hata gelmez onun dilinden
    Aşık Yunus ey dür ben de varaydım
    Ol mübarek hub cemalin göreydim
    Ayağın tozuna yüzler süreydim

derman aradım derdime ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yok Mu Derdİme Derman Olacak

Yok Mu Derdİme Derman Olacak

derdime derman derdime derman yok hazmedemiyorum yok olmaları ki Nasıl anlatsam nerden başlasam hiç bilmiyorum melekler çekilecek nede çok çilem varmış herşey bu kadar mı üstü üste gelir.ALLAH büyük diyorum mevlama sıgınıyorum ama içim bagırıyo ama beni duyan yok ki sessiz isyan benimkisi.Benim derdim kendi ailem anne ve babam onlar benim canım yaa elimden birşey gelmemesi beni kahrediyo.Belki...
  2. hem derdimsin hem dermanım!!!!

hem derdimsin hem dermanım!!!!

tu hem derdi hem dermani sen benim canyoldaşımsın nefesim hayatımın anlamısın... sen hem derdim hem dermanımsın... üzersin... ama olmasan eğer dünyamda ben hayata küserim.... melekler var mı aramızda eşine sevgilisine hem derdimsin hem dermanım diyen?????
  3. Dert Ortağım Benim :( Derdine derman olalım,anlat,rahatla...

Dert Ortağım Benim :( Derdine derman olalım,anlat,rahatla...

Eşi ve eşinin ailesiyle sorun yaşayanlar!!!Eşiyle ve eşinin ailesiyle ilgili sorun yaşayanlar (Kayınvalide, kayınbaba, elti, görümce vb.) burada paylaşımlarımızı yapabilir birbirirmize destek olabiliriz meleklerim...
  4. agop arad kimdir

agop arad kimdir

agop arad kimdir biyografisi hayatı ve hakkında kısa bilgiler arıyorum verirseniz memnun olurum.
  5. derdime derman olur musunuz :(

derdime derman olur musunuz :(

merhaba melekler,yardımınıza ihtiyacım var.sürekli boğaz kuruluğundan iltihabından şikayetçiyim.doktora gittim kbb ye olsun sağlık ocağına olsun.antibiyotik kullandım hep, boğaz ilaçları ağrı kesiciler.faydası oluyor ama geçici.sonra tekrar nüksediyor.geçen sene kbb ye gittiğimde yemek boruma doğru ciddi olmayan bi yara varmış onun içinde vitamin hapı vermişti ama ben ömrüm boyunca vitamin...

Sayfayı Paylaş