gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

diane 35

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba 8 aydir diane 35 kullaniyorum bu ay birakip adet gormeyi bekleyecegim baska yollardan korunsam dahi hapi birakmanin etkisiyle hamile kalinir mi

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
  3. Zeyneppp12asd

Zeyneppp12asd Forum Okuru

Merhaba arkadaslar bendede polikistik over sendromu var ve doktorum bu ilaci verdi 5nci günden itibaren baslayacaksin dedi daha bugün ilk hapi ictim zaten suan 45 kiloyum ve kilo aldirici bi hap oldugunu okudum hic bi sakinca görmedim almak konusunda bu kiloyu ne kadarda alirim ve cildin pürüzsüzlestigi söyleniyor bu hapi biraktiktan sonra ciltteki düzelmeler tekrar eski haline dönüyor mu cevaplarsaniz sevinirim..

diane 35 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. diane 35 kullanan varmıııı ??

diane 35 kullanan varmıııı ??

diane 35 kullananlar diane 35 diana kullananlar yan etkileri diana selam kızlar doktora gıtmıstım 1 ay once bana yumurtalıkların tembel dedı ve bana once orgametril verdı 1 hafta kullanıcam daha sonra da 3 gun sonra da diane 35 kullanıcam yan etkılerı neler herkes kılo yapıyo dıyoo yaaa yemesem mı ufff yardım edın melekelrımmm:ruyam::ruyam::ruyam:
  2. Diane 35

Diane 35

CUMA GÜNÜ DOKTORA GİTTİM HORMON TAHLİLİM İYİ ÇIKTI AMA YUMURTALIKLARIM YAVAŞ ÇALIŞIYORMUŞ YANİ TEMBELLİK VARMIŞ DAHA 23 YAŞINDAYIM BU YAZ DÜĞÜNÜM VAR ŞUAN BEKARIM EVLİLİĞİMİ ETKİLEMESİNDEN ÇOK KORKUYORUM. elleacnelle YAZDI DOKTOR ÇÜNKÜ BENİM ADETİM DÜZENSİZ HEM 10 GÜN FİLAN GECİKİYOR HEMDE 1 GÜN SÜRÜYOR. ECZANEDE YOKTU AYNI ETKEN MADDESİ OLAN DİANE 35 VERDİLER, ZATEN DİANE 35 İ 4-5 YIL ÖNCE...
  3. diane 35 kullanımı

diane 35 kullanımı

adet düzensizliği için doktora gittim bna diane 35i önerdi ileride hamilelik için sıkıntısı varmıdır doğum kontrol hapı yazıyor üstnde ??
  4. Diana 35 Doğum Kontrol Hapi

Diana 35 Doğum Kontrol Hapi

diana 35 doğum kontrol hapı nedir,diana 35 doğum kontrol hapı nasıl kullanılır,diana 35 doğum kontrol hapının yan etkileri varmı,diana 35 doğum kontrol hapı hakkında bilgiler Diane 35, kadınlık hormonuna (östrojen) benzer ve erkeklik hormonuna (androjen) karşı etki gösteren bir ilaç kombinasyonudur. Diane 35, kadın vücudunda aşırı derede erkeklik hormonu üretimi veya bu hormonlara karşı...
  5. Diane 35 kullanan var mı

Diane 35 kullanan var mı

Adet sancısı için gittim diane 35 verdi 3 kutu birer hafta ara ile bitirmemi istedi kutuları aynı saatlerde al dedi ama aç mı tok mu söylemedi eczane de birşey demedi yardım edebilecek olan biri var mı

Sayfayı Paylaş