gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dicle Olcay Bilsemki Şarkısı O ses Türkiye 15 Ocak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dicle Olcay Bilsemki Şarkısı O ses Türkiye 15 Ocak ta ki o sözleri istiyorum hanımlar ve yetkili arkadaşlar hadi ama bulun ve bana Dicle olcayın bilsem ki şarkısının sözlerini sunun :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dicle Olcay Bilsemki Şarkısı O ses Türkiye 15 Ocak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden Şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden Şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak

Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden Şarkısı O Ses Türkiye 8 Ocak o şarkının sözleri var mı sizde
  2. O Ses Türkiye Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü

O Ses Türkiye Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü

Dicle Olcay 8 Ocakta söylediği şarkı Yine Yeni yeniden O Ses Türkiye Dicle Olcay 8 Ocak Dicle Olcay Yine Yeni Yeniden şarkı sözü O Ses Türkiye yarışmasında Dicle Olcay'ın seslendirdiği Yine Yeni Yeniden adlı şarkının sözlerini, bu sayfamızda Dicle Olcay'ı sevenler için ve Yine Yeni Yeniden şarkısını sevenler için paylaşıyoruz :) Yüreğimdeki fırtına dinmedi hala Titrerdim,isterdim seni...
  3. Melis Kar Sil Baştan şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak

Melis Kar Sil Baştan şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak

Melis Kar Sil Baştan şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak - Melis Kar Sil Baştan şarkısı sözleri var mı? Kızlar selam olsun O Ses Türkiye de ki Melis Karın söylediği sil baştan şarkısına bittim ve sözlerini istiyorum sizden. O şarkıyı ezberlemeliyim :)
  4. Oğuz Berkay Fidan Gül senin tenin şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak

Oğuz Berkay Fidan Gül senin tenin şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak

Oğuz Berkay Fidan Gül senin tenin şarkısı O Ses Türkiye 15 Ocak ----------- Selam millet Oğuz Berkay ın 15 ocakta o ses türkiyede söylediği şarkının sözlerini rica ediyorum sizden.
  5. Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak

Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak Merhaba arkadaşlar Pelin Kırım Yalnızım Dostlarım şarkısı O Ses Türkiye 22 Ocak gecesinde ki o söylediği şarkının sözlerini bilen var mı

Sayfayı Paylaş