gebe
  1. sevgi10

sevgi10 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    18

Diyet kurabiye...

Konu, '* Diyet Özel Menü' kısmında sevgi10 tarafından paylaşıldı.

diyet kurabiyeler diyet kurabiye kurabiyeleri sağlıklı kurabiye bisküvi malzemeler:
    • 2 su bardağı saf kepek
    • 1 su bardağı beyaz un
    • Yarım paket kabartma tozu
    • 1 tatlı kaşığı tarçın
    • 3 çorba kaşığı bal
    • 1 tatlı kaşığı rendelenmiş limon veya portakal kabuğu
    • 1 adet yumurta
    • 1 su bardağı yoğurt
    Hazırlanışı :Tüm malzemeyi karıştırıp, yoğurun. Gerekirse birkaç kaşık su ekleyin. Küçük çay kurabiyeleri boyutunda parçalar koparın. Yuvarlayıp, yağlanmış veya yağlı kağıt serilmiş tepsiye sıralayın. 180 derece fırında 20 dakika kadar pişirin.

2. gulsumelifbas

gulsumelifbas Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Diyet kurabiye...
    tşekkürler sevgi bayram geçsin diyete gircem bu tarifide yapcam çok merak ettim :hungry:

3. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkkürler kurabiyeyi çok seivyorum fakat diyette olduğum için yiyemiyorum bu tarifi gördükten sonra sevindim açıkçası en kısa zamanda deneyeceğim ve yiyecceğim

Diyet kurabiye... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kurabiye

kurabiye

: KurabiyeTatlı, güzel, hoşa gidecek sözdür.
  2. Diyet

Diyet

haşlanmış mısır kilo yaparmı haşlanmış mısır kaç kalori patlamış kilo aldırırmı corn flakes diyeti aldırırmı : : : : : : DİYET : : : : : : : : Diyet yaparken karşılaştığımız sorunlardan biri de, neyi ne kadar yiyeceğimiz. Günlük almamız gereken kalori ve yağ miktarından, karnımız açlıktan kazındığında ne yiyeceğimize ya da kalsiyum ihtiyacımızı mutlaka sütten mi alacağımıza kadar...
  3. Kurabiye

Kurabiye

Büyük bir hava meydanının bekleme salonunda, genç bir bayan uçağına binmek üzere bekliyordu Uçağın hareketine saatler olduğu için zaman geçirmek için bir kitap ve bir paket küçük kurabiye satın aldı. Dinlenmek ve kitabını okumak için VIP salonunda bir koltuğa yerleşti. Kurabiye paketinin durduğu sehpanın yanındaki koltuğa bir adam oturdu; dergisini açıp okumağa başladı....
  4. KURABİYE diyeti

KURABİYE diyeti

Kurabiye mi? Hem de diyetteyken? Diye sorularınız olacak eminim:DAma artık bu soruları bir kenara bırakın ve kurabiyeleri yemeye başlayın:)Biliyorsunuz meleklerim bir çok diyet sunduk sizlere ama galiba bu diyetlerin içlerinde en lezzetlisi bu diyet olacak:)Hadi kızlar kurabiyeler fırınaaaa:):):) KURABİYE diyeti Christina Kane, geçmişte birçok başarısız diyet denedikten sonra, Dr....
  5. Son moda diyet kurabiye diyeti

Son moda diyet kurabiye diyeti

diyet kurabiyeler kurabiye diyeti dıyet kurabıye diyet kurabiye kalori kepekli kalori Hergün ayrı bir diyet çeşidiyle karşılaşmaya artık alıştık arkadaşlar.Bazen düşünüyorumda acaba bu diyetlerin hepsi kilo vermede etkilimi diye.. Şimdi sizlere son moda olan kurabiye diyeti hakkında bilgiler vermek istiyorum Kurabiye mi? Hem de diyetteyken? Tam da öyle. Christina Kane geçmişte birçok başarısız...

Sayfayı Paylaş