gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğal Dudak Kremi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Doğal Dudak Kremi tarifi arıyorum:S Arkadaşlar dudaklarım çok kuru ve piyasadaki ürünleri çok denedim hiç etki etmedi acaba diyorum bu sefer doğal mı uygulasam.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğal Dudak Kremi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uçuk kremi - Dudak bakımı

Uçuk kremi - Dudak bakımı

gebelikte dudakta uçuk hamilelikte uçuk kremi hamilelikte kremi kullanımı dudak dudakta ucuk Bazen sıkıntıdan korkudan yada heyecan gibi durumlarda dudağımız uçuklar bu bazen uzun süren bir görüntü teşkil eder buda haliyle insanın canını sıkar uçuklar için şimdi bazı önerilerde bulunmak istiyorum arkadaşlar bu önerilerle dudak bakımınızı da sağlayacaksınız Sağlıklı, pürüzsüz ve göz alıcı...
  2. Doğal güneş koruyucu kremi

Doğal güneş koruyucu kremi

doğal güneş koruyucu bitkisel güneş koruyucu bitkisel koruyucular kremi doğal kremi Güneşin cildimize zararlı olduğunu biliyorsunuz bunun için farklı koruyucu kremler kullananlar var piyasada bulunan güneş kremlerinin bazıları gerçekten çok pahalı Şimdi sizler için bütçenizi zorlamayacak ve sizi güneşe karşı koruyacak maske tarifi vermek istiyorum buyrun Malzemeler: • 1 tatlı kaşığı kakao...
  3. Doğal göz altı kremi

Doğal göz altı kremi

doğal gözaltı kremi doğal göz altı kremi göz çevresi önerileri Göz altı kreminizi piyasada bulunan ve çok pahalı olan göz kremlerinin aksine oldukça hesaplı bir şekilde evde doğal yollardan yapmak isteyen herkes için krem için gerekli malzemeleri ve formülü veriyorum Daha zinde ve genç görünmek için evde gözaltı kremi hazırlayabilirsiniz. Malzemeler: Arı sütü polen bal bir damla kayısı yağı...
  4. Doğal Cilt Kremi

Doğal Cilt Kremi

Doğal Cilt Kremi kullanmakla bu dönemlerde önemli oldu nedeni oldukça basit çükü çok daha sağlıklı ve tamamen bitkisel üretiliyor .Doğal olarak bir çok marka bir çok krem üretilmektedir ama en etkilisi yaklaşık 12-12 farklı markanın bulabileceğiniz Kayısı Özlü Cilt Bakım Kremi dir.Hem bu krem ucuzdur hem de o binlerce tl verdiğiniz pahalı kremlerden daha etkilidir her yerde var herhangi bir...
  5. İşte size Doğal Dudak Kremi Tarifi

İşte size Doğal Dudak Kremi Tarifi

Doğal Dudak Kremi Tarifi Doğal Dudak Kremi Tavsiyesi Bu soğuk havalar cildinizi kuruttu ya peki cildinize göre daha hassas olan dudaklarınız ne alemde? Dudaklarınız artık soğuktan ve kuruluktan çatlak ve sağlıksız bir hal mi aldı? O halde size doğal bir dudak kremi tarifi sunuyoruz Melek'ler. Malzemeler 1 Çorba kaşığı vazelin 1 Çay kaşığı portakal yağı 1 çay kaşığı jojoba yağı 1 çay...

Sayfayı Paylaş