gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Ruj Tarifi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

dudak dolgunlaştırıcı, doğal dudak dolgunlaştırıcı, doğal ruj tarifi İnce dudaklarından şikayetçi olan bayanlar genelde dudak dolgunlaştırıcı kullanıyor yada dudaklarına silikon enjekte ettirerek botoks uygulamasını tercih ediyor. Herhangi bir müdahaleye kalmadan tamamen doğal malzemeler ile elde edeceğiniz tarif ile bitkisel rujla dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudakları kalınlaştıran ruj tarifi ve malzemeleri ise şöyle;

dolgun dudaklar.jpg

Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Ruj Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dudak koruyuculu rujları kullanın!

Dudak koruyuculu rujları kullanın!

. * Saç bakımında, ikisi birarada ürünler yerine, şampuan ve saç kremini ayrı almaya özen gösterin. * Boynunuzun bakımlı ve güzel görünmesini istiyorsanız; boyun kaslarınızı çalıştırın. Boyun egzersizleri boyun bölgesinin gerginliğini korur ve çizgilenmeleri önler. Boyun bölgesinin naylon olmayan bir fırça yardımıyla fırçalanması da, kan dolaşımını artırır ve deriye esneklik...
  2. Dudak Kalemi ve Ruj

Dudak Kalemi ve Ruj

DUDAK KALEMİ VE RUJ Dudaklarınıza ruj sürmeden önce makyajınız hafifde olsa dudak kalemi kullanmalısınız.Doğru sürülen bir dudak kalemi makyajın natürelliğinden pek birşey kaybettirmez. Makyajınıza uygun kalem seçerek bunu sağlayabilirsiniz. Dudak kalemini rujun üzerinden sürebilir, kalem ve rujun renklerinin daha iyi uyuşmasını sağlayacaktır.
  3. İşte size Doğal Dudak Kremi Tarifi

İşte size Doğal Dudak Kremi Tarifi

Doğal Dudak Kremi Tarifi Doğal Dudak Kremi Tavsiyesi Bu soğuk havalar cildinizi kuruttu ya peki cildinize göre daha hassas olan dudaklarınız ne alemde? Dudaklarınız artık soğuktan ve kuruluktan çatlak ve sağlıksız bir hal mi aldı? O halde size doğal bir dudak kremi tarifi sunuyoruz Melek'ler. Malzemeler 1 Çorba kaşığı vazelin 1 Çay kaşığı portakal yağı 1 çay kaşığı jojoba yağı 1 çay...
  4. Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

Dudak Çatlakları İçin Doğal Krem tarifleri

dudak çatlakları için doğal yöntemler dudak çatlaması için doğal krem önerileri Sizi bilmem ama benim dudaklarım, tıpkı cildim gibi çok kurudur. Kuru cilt için nasıl ki uygun nemlendirici kremler kullanılıyorsa, kuru dudaklar için de uygun ürünler kullanılmalı. Lakin biz bu yazımızda dudak çatlakları için doğal krem tarifi sunuyor ve benim gibi dudağı kuru olan tüm Melek'lerimizi bu sayfamıza...
  5. dudak dolgunlaştırıcı hareketler varmı

dudak dolgunlaştırıcı hareketler varmı

Dudaklarım yok denecek kadar ince ve ben buna sinir oluyorum :( Acaba diyorum bunun için egzersizler varmı?Dudaklarımı egzersizle biraz olsun büyütebilirmiyim?

Sayfayı Paylaş