gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Doğal ruj yapımı

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

doğal ruj yapımı ruj yapımı video doğal evde evde Doğal rujun haberini görünce gerçekten çok şaşırdım ve Suna Dumankaya'nın bu tarifini sizlerle paylaşmaya karar verdim arkadaşlar bakalım doğal ruj nasıl yapılıyormuş hepbirlikte öğrenelim:) [​IMG]

Malzemeler:

1 tatlı kaşığı çilek esansı
    1 çay kaşığı bal mumu
    1 çay kaşığı vazelin
    1 çay kaşığı parafin
    1 çay kaşığı buğday özü yağı
    gıda boyası

Hazırlanışı: Parafin, vazelin ve balmumunu benmari usulü ile eritin. Ardından buğday özü yağını ,çilek esansını ve gıda boyasını da bu eritilen karışımın içine yavaş yavaş koyup karıştırın ve donması için bekleyin.

Güzel bir doğal ruj elde edeceksiniz.Doğal ruj hassas dudaklar için de kullanılabilir.

Doğal ruj yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pratik ruj yapımı

Pratik ruj yapımı

rujun yapılışı ruj yapımı doğal ruj yapımı yapımında kullanılan maddeler yapımında kullanılan malzemeler Benim gibi züürt olanlar için bu ideal bir şey :D:D Dudaklarınızı renkli ve lezzetli tutmak istiyorsanız evinizde kendi rujunuzu yapabilirsiniz. Doğal hazırlanmış rujlar hem daha sağlıklı, hem mis kokulu hem de baldan tatlı olacaktır... Malzemeler 1 çay kaşığı bal mumu 1 tatlı...
  2. Evde ruj yapımı

Evde ruj yapımı

ruj yapımı ruj yapımında kullanılan malzemeler evde yapımı ev evde makyaj malzemesi Kızlar evde bir ruj yapımı denemesine varmısınız?İŞte sizlere evde ruj yapmak için gerekli malzemeler ve hazırlanışı.:) malzemeler 1çay kaşığı kaşığı parafin 1çay kaşığı bal mumu 1 çay kaşığı vazalin 1çay kaşığı buğday özü yağı 1tatlı kaşığı çilek esansı ve gıda boyası Hazırlanışı:Parafin ,vazalin ve balmumu...
  3. Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Evde Ruj Yapımı nasıl oluyor

Kızlar duydum ki evde de ruj yapılıyormuş ben bunu yeni duydum iyi mi:) Peki evde ruj yapılıyormuş da nasıl yapılıyormuş işte onu daha da merak ettim evde ruj yapan varsa aranızda bana da yazsın nasıl yapıldığını:)
  4. Doğal Yollardan Evde Ruj Yapımı İle İlgili Bilgiler

Doğal Yollardan Evde Ruj Yapımı İle İlgili Bilgiler

Ruj Yapma Evde Ruj Nasıl Yapılır Sevgili melekler, makyaj vazgeçilmezinizse sık sık kozmetik malzemesi alıyorsunuz demektir. Eğer cildiniz hassassa da özel ürünler kullanmanız gerekiyor ve bu kozmetik ürünlerine hayli yüklü paralar veriyorsunuzdur. Peki kendi kozmetiğinizi evde doğal yollardan kendiniz yapmaya ne dersiniz ? Daha önce forumumuzda doğal parfüm yapımı nasıl olur bahsetmiştik....
  5. Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Ruj Tarifi

Dudak Dolgunlaştırıcı Doğal Ruj Tarifi

dudak dolgunlaştırıcı, doğal dudak dolgunlaştırıcı, doğal ruj tarifi İnce dudaklarından şikayetçi olan bayanlar genelde dudak dolgunlaştırıcı kullanıyor yada dudaklarına silikon enjekte ettirerek botoks uygulamasını tercih ediyor. Herhangi bir müdahaleye kalmadan tamamen doğal malzemeler ile elde edeceğiniz tarif ile bitkisel rujla dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz. Dudakları kalınlaştıran...

Sayfayı Paylaş