gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Doğal Boy Uzatma Teknikleri Doğal Olarak Boy Uzatma

Sevgili melekler, bu yazımızda doğal boy uzatma teknikleri hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz :)

Genellikle normal insanlar için de, boyları nasıl olursa olsun, 5 -7 santim uzama potansiyelleri vardır.Tabi ki hiçbir zaman Shaquille O’Neal (1 basketbol oyuncusu ) olamayacaksınız, ama boyunuza bir kaç extra santim eklendiğinde hayatınızda gerçekten fark yaratabilirsiniz. Hayatınızda oluşacak farkı hayal edin.

Vücutta dengesiz olarak salgılanan büyüme hormonu seviyesi dahil olmak üzere kısa boylu olmak bir çok sebepten dolayı olabilir. Eğer boyunuzu maximize etmek için doğru şeyleri yapmazsanız, tam uzunluk potansiyelinize ulaşamayabilirsiniz. Hatta büyümenizin durmasından sonra bile boyunuzun uzaması olasılığı için özel bazı egzersizler ile doğru diyet iki faktör vardır.

Uzamanızı ( 2 den 15 cm’e kadar ) toplam boyunuzun %35’ini oluşturan omurganızın durumu etkileyecektir. %98den fazla insan omurgasının basınç altında olmasından sıkıntı duymaktadır (bu çevre şartlarından ve genetik olarak da olabilir).

Bir uzmana danışaraktan hazırlanacak olan egersiz programı ve diyet planı sağlayarak boyunuzu doğal olarak uzatabilirsiniz.

2. betuli

betuli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yani boy uzatma yöntemleri ancak ulaşabileceğimiz maximuma ulaşmamızı kolaylaştırıyor..

3. betuli

betuli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bu arada boy uzatmak isteyenlere güzel haberim var. Bugün okuduğum bir yazıda boy uzatma konusunda garanti veren ve tamamen doğal yollardan boyunuzu uzattığı söylenen bir yöntem öğrendim..

Bir göz atın isterseniz >> Doğal yollarla boy uzatma

Doğal Yollarla Boy Uzatma Teknikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnsan boyunu uzatmanın yolu en sonunda bulundu

İnsan boyunu uzatmanın yolu en sonunda bulundu

Boyunuzu 3.5 Ayda 10 cm uzatmak istermisiniz?diye soracağım ama sormaya gerek yok çünkü bunu herkes ister...Benim boyum 1.63 ama 10 cm daha uzasam hiç de fena olmaz:)Eşim ise; 1.85 hiç değilse 10 cm uzayarak eşime yetişmiş olurum.Tabi süt içerek olacak birşey değil.Vücudunuza takılacak çiviler sayesinde boyunuzu istediğiniz kadar uzuyor.Bence en iyisi süt içmeye devam.Böyle şeyler sağlık...
  2. Saç uzatmanın doğal yolları

Saç uzatmanın doğal yolları

doğal saç uzatmanın yolları saç uzatmanın doğal yolları çoğaltma yöntemleri doğal saç uzatma, doğal saç uzatma yöntemleri, doğal saç uzatma kürleri, doğal saç uzatmak, doğal saç uzatma teknikleri Herkes gibi bende doğal bir şekilde hızla ve sağlıklı olarak saçlarımı uzatmak isterim. Hem bunu kim istemez ki ? Peki neler yapmak gerekiyor ? Öncelikle saçımızın tipini iyi tanımak ve ona göre...
  3. Doğal Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri

Doğal Boy Uzatma Teknikleri nelerdir lütfen bu konuda da bilgi verin kızlar.
  4. Doğal yollarla kirpik uzatmanın yolları

Doğal yollarla kirpik uzatmanın yolları

Kirpiklerinizin kısalığından yakınıyorsanız eğer doğal yöntemlerle kirpiklerinizi besleyerek ve güçlendirerek daha uzun ve gür olmasını sağlayabilirsiniz. Evde kolayca uygulanabilen ve oldukça ekonomik olan bu doğal kirpik uzatma yöntemleri, kirpiklerinin kısa ve seyrek olmasından yakınanlar için. Bu yöntemlere geçmeden önce kısa bir hatırlatma yapalım; tüm bu uygulamalar sırasında sabırlı...
  5. saç uzatma tekniği

saç uzatma tekniği

kızlar saçlarıma halka kaynak yaptırmayı düşünüyorum sizce çok mu zararlı ve fiyat tahminen ne olur

Sayfayı Paylaş