doğmamış meleklerınıze mektup yazın.

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
Ce: doğmamış meleklerınıze mektup yazın.

inşallah canım allah isteyen herkese versin

Karamel Canim Mektubunu Okurken GÖzlerİm Doldu. Bende Bebek İstİyorum 8 Aydir Nazlaniyo Benİmkİde. İnŞallah Tez Zamanda Nasİp Eder Rabbİm Bİzlerede

saol canım allah herkezın gonlune gore versın. benımkı bı gelsın gosterırım ben ona nazı.

ahh ahh benim yaşadıklarımı anlatmışsın bi tanem..bende evliliğimin 4.senesi atakanımı kucagıma aldım..çok çokkk zor günlerdi..arkadaşlar bebeklerini severdi ben evime geldiğimde ağlardım..her adet gördüğümde ağlardım..rabbim herşeyden umudumu kestiğim anda bana atakanımı verdi şükürler olsun..aradan 4 sene geçmiştiki bir daha istedik yine verdi ama boş olarak verdi..ne çok sevinmiştimm..hemen hamiş oldum diye..ama malesef o kadar şans yoktu..bu sefer boş gebelikti..aradan4 ay geçti kürtaj olalı..yasak kalktı inşaallah rabbim imdide oğluma kardeş nasip eder..tabi karamelimede...hayırlısıyla ömürlü sağlıklı ewlatlar nasip eder..allah kucagımıza almayı nasip eder bi tanem..seni en iyi ben anlıyorum..ama inşallah rabbim nasip eder:)dualarım seninle..

gulucuğum çok saol canım, allahın izniyle olur inş canım yığenimize bir kardeş gelir burda hep beraber bızımle paylaşırsın.inan canım artık başkalarının hamıle haberıne o kadar çok sevınıyorumki. sankı sıra bana gelıyormuş gıbı hıssedıyorum.ya saçma gelebılır sıra dızılmemışız ama ne bılım işde sevınıyorum.yuce rabbım ıstıyen herkeze nasıp etsın canım.hergun dua edıyorum once sızlere tum ıstıyenlere sonra kendıme.allah hepımızın dualarını kabul etsın.:)

Evli değilim henüz mektup yazmadım...Ama bunları da yazmadan duramadım ...Öyle güzel yazmışın ki...İnşallah sizinde melekleriniz olur melekler.. Bekleniyorsa vardır bir hayrı...Bıdı bıdı konuşan bebeklerinizi gün gelir burada anlatırsınız inş..Allah dualarınızı kabul etsin...

canım ıyı dıleklerın için tşk ederim. çok saol burada.allah senınde herşeyı gonlune gore versın canım.

Geri