gebe
  1. mavimelek

mavimelek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Doğum günü kutlaması bulunan bir animasyon

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında mavimelek tarafından paylaşıldı.

doğum günü animasyonları doğum günü kutlama animasyonları için güzel bir animasyon facebook kutlama facebookta
    Doğum günü kutlaması bulunan bir animasyon; Aşağıdaki linki tıklayınız ve çıkan resimdeki sincabı tıklayın görün neler oluyor...:) TIKLAYIN>>>http://www.jacquielawson.com/preview...n=0&pv=3140346

Doğum günü kutlaması bulunan bir animasyon konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum günü kutlaması nerden gelmiştir

Doğum günü kutlaması nerden gelmiştir

Günümüz insanlarının her sene kutladıkları doğum günü adeti tarihteki uygulamalarla tam bir tezat oluşturur. Çok eski çağlarda kişiyi ölüm yıldönümü ile anmak adetti. Kadınların ve çocukların bu gibi yıldönümleri ile alakaları yoktu. Zaten kimsenin doğduğu gün bir yere kaydedilmiyordu ki bilinsin. Önce Mısırlılar sonra da Babilliler hükümdarlık ailesinin erkek çocuklarının doğum günlerini bir...
  2. Hüzünlü Bir Doğum Günü Hikayesı :(((((((((

Hüzünlü Bir Doğum Günü Hikayesı :(((((((((

hüzünlü doğum günü yazıları hüzünlü doğum günü mesajları Fırına geldigimde, ortalikta ekmek görünmüyordu.Eski bir dostum olanfirinci:- Biraz bekleyeceksin hocam, dedi.Iki-üç dakikaya kadar çikartiyorumKenardaki tabureye oturup beklemeye koyulurken,içeriye yaslica bir adamın girdigini gördüm.Eskimis ceketinin sol yakasi altinda bir madalya parildiyor ve yürürken hafifçe topalliyordu. Selâm...
  3. Sevgililer Günü Google Animasyonu

Sevgililer Günü Google Animasyonu

Sevgililer Günü Google Animasyonu nu gördünüz mü kızlar çok hoşuma gitti görmediyseniz sitenizde paylaşın herkes görsün:)
  4. Özel Bir Günde Özel Bir Tarihte Doğum Yapmak İstiyorum Diyenler Buraya

Özel Bir Günde Özel Bir Tarihte Doğum Yapmak İstiyorum Diyenler Buraya

doğum,gebelik ve doğum, Arkadaşlar pek çok hamile anne adayı bebeğini unutamayacağı özel bir günde dünyaya getirmek isteyebilir.Mesala bebeğinin doğumuna az kalmıştır bir yandan da evlilik yıl dönümleri geliyordur planını doğum yapmak için o güne ayarlamak isteyenler çoktur.Ama bakalım bu tip bir doğuma uzmanlar ne diyor. Özel bir tarihte doğum yapma isteği her geçen gün artarken, ABD...
  5. Beren Saat'ten Sevgilisi Kenan Doğulu'ya Sıradışı Bir Doğum Günü Hediyesi !

Beren Saat'ten Sevgilisi Kenan Doğulu'ya Sıradışı Bir Doğum Günü Hediyesi !

beren saat kenan doğulu beren saat haberleri kenan doğulu haberleri Sevgili melekler, büyük bir aşkla birlikteliklerine devam eden Beran Saat Kenan Doğulu çifti geçtiğimiz gün Kenan Doğulu'nun doğum gününü kutladılar. Beren Saat sevgilisine ne aldı dersiniz ? İşte Beren Saat Kenan Doğulu haberleri, haberin detayları... Oyuncu Beren Saat sevgilisi şarkıcı Kenan Doğulu'ya sıradışı...

Sayfayı Paylaş