gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalan var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

acilllll lutfenn dogum kntrol hapi ile hamile kalan varmi haplarin saatini gecikerek atipta yani lutfen bilgilendirirseniz cok sevinirm

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sayın ziyaretçimiz, bu durumda gebelik yine de gerçekleşebilir çünkü hiçbir doğum kontron yöntemi tam manasıyla gebeliği engelleyemez heleki bu doğum kontrol hapıysa saati bile çok önemlidir..

3. ruzgar 2135

ruzgar 2135 Forum Okuru

Slm kardesim ben hapla hamile kaldim hap kullananlar icin soyluyorum hapiniz bitince adetiniz her ay gibi degilse duzensiz olursa yada adet olmazsaniz lutfen teste güvenmeyin cunku teste çıkmıyor kan tahlili yapin benim basima geldi asla bir doktoru guvenmeyin cunku bazen yaniliyo olabiliyorlar canli cocuga kist diyebiliyor lutfen başka doktorlara da görünün lutfen . (NOT) hespisini yasadim bir doktor kist dedi ömürü cocuk ölü dedi ozele gittim bir bucuk aylik hamilesin dedi allaha çok cukur simdi iki yasinda oglum var umarim ne demek istedigimi anlamissinizdir.:argue:

doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalan var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlarrrr

doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlarrrr

slm.doğum kontrol hapı kullNIP nekadar sürede hamile kaldınız ?
  2. Doğum kontrol hapının başka yararları var mı?

Doğum kontrol hapının başka yararları var mı?

Adet düzenliyici Adet hapları Bazı genç kızların kullanığını çok duymuştum hatta ellerinde görünüldüğünde hemen fısıldaşmalara sebep olur Gebelikten Koruma Dışındaki Faydaları:Adetin düzenli olmasını sağlar. Adet kanamasının miktarını azaltarak gereksiz kan kaybını önler, kansızlığı önler. Adet sancısı (dismenore) doğum kontrol hapı kullananlarda daha az görülür. Endometrium (rahim iç...
  3. doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

doğum kontrol hapı tedavisi ile hamile kalan var mı

merhaba bende adet düzensizliği var doktora gittim rahim duvarı kalınlaşmış dedi adet söktürücü verdi tarlusal adında ve üç ay kullanmam için yasmin doğum kontrol hapı verdi adetim sökmedi hamile kalabilirmiyim acaba lütfen cvp
  4. Doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlar yardım edebilir mi hamilemiyim ben şimdi ?

Doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalanlar yardım edebilir mi hamilemiyim ben şimdi ?

arkadaşlar yardımınıza çok ihtiyacım var. son 4 ay doğum kontrol hapı ile korunduk. ağustosun 13 unde hastalandım ondan sonra ağustosta korunmadık çünkü bebek istiyorduk. adetlerim her zaman düzenliydi. 29 günde bir hastalanırdım. eylülün 11 inde hasta olmam gerekiyordu. ayıın 9 unda kan testi yaptırdım heyecandan. kan testim 1 çıktı. eve geldikten sonra lekelenme oldu ben adet oldum zannettim...
  5. Doğum kontrol haplarının hamilelik dışında ne gibi yararları vardır?

Doğum kontrol haplarının hamilelik dışında ne gibi yararları vardır?

Doğum kontrol hapları , östrojen ve progesteron içeren hormon haplarıdır. Yüksek etkinlik ve düşük yan etki nedeni ile sıkça tercih edilen bir korunma yöntemidir.Hamilelik kadın yuurtalıklarında üretilen yumurta ile erkek sperm hücresinin birleşip döllenerek rahim içine yerleşmesi sonucunda meyana gelir. Doğum kontrol hapları içerisinde bulunan hormonlar dışarıdan verildiği için vücudun hormon...

Sayfayı Paylaş