doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. ben hangi hayvanım hangi hayvanım testi ben testi 2 on hayvansınız
    Evet arkadaşlarım, bu test ile doğum tarihinize göre yani doğum tarihinizi rakkam aralıklarında girerek hangi hayvanım diyorsunuz ve hangi hayvan olduğunuzu bulabiliyorsunuz. Bakalım hangi hayvanmışsınız :dil:

ocak 1 - 9
    Köpek
    Cekici ve populersiniz.. kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakişiyorsunuz.

ocak 10 - 24
    Fare
    Sessiz sakin ama cok zekisiniz. dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

ocak 25 - 31
    Aslan
    Siz lider olmak icin dogmuşsunuz. sozunu dinleten, dedigini yaptiran birisiniz. kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. insanlarin arkadaş olmak isteyebilicegi birisiniz.

daha fazla sonuç için ziyaret edin
    1 kişi bunu beğendi.
  2. Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

arslan
    :ang::nazar::yahoo::second::m.c:
  3. Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

ben hangi hayvanım sitesine kayıt olmak istıyorum
  4. Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

Maymun
    Yerinde duramayan birisiniz.cok arkadaşiniz var ve sosyal yaşaminiz cok renkli. dedikoduyu biraz seviyorsunuz. sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini duşunuyor. dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.

bu çıktı bana :D:D
  5. Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

Kuğu
    Cok hassas ve narinsiniz. kolay aşık oluyorsunuz. ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kirilmamasi icin kollanan birisiniz.

Ne gzl cikti ya :)
  6. Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

Kuğu
    Cok hassas ve narinsiniz. kolay aşık oluyorsunuz. ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kirilmamasi icin kollanan birisiniz. :D:D:D
  7. Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

Kuğu
    Cok hassas ve narinsiniz. kolay aşık oluyorsunuz. ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kirilmamasi icin kollanan birisiniz.

süper :D:D
  8. Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

Kedi
    Utangac ve sevimlisiniz. tanimadiginiz insanlarla konuşmayi sevmez ama arkadaşarinizla herşeyi paylaşabilirsiniz. arkadaş seciminde oldukca dikkatlisiniz. sevilen birisiniz.

Bildi valla:D
  9. Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

Maymun
    Yerinde duramayan birisiniz,çok arkadaşlarınız var ve sosyal yaşamınız çok renkli.dedikoduyu biraz seviyorsunuz sizi tanıyan sizin gibi biri daha olmadığını düşünüyor dikkat çekmeyi çok seviyorsunuz.
  10. Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

böğk en nefret ettiğim hayvan

Fare
    Sessiz sakin ama cok zekisiniz. dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

Sayfayı Paylaş