doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

ben hangi hayvanım hangi hayvanım testi ben testi 2 on hayvansınız Evet arkadaşlarım, bu test ile doğum tarihinize göre yani doğum tarihinizi rakkam aralıklarında girerek hangi hayvanım diyorsunuz ve hangi hayvan olduğunuzu bulabiliyorsunuz. Bakalım hangi hayvanmışsınız :dil:

ocak 1 - 9
    Köpek
    Cekici ve populersiniz.. kolayca arkadaş edinebiliyorsunuz.. kendinden emin tavirlarinizla grup icinde liderlige yakişiyorsunuz.

ocak 10 - 24
    Fare
    Sessiz sakin ama cok zekisiniz. dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz
    ocak 25 - 31
    Aslan
    Siz lider olmak icin dogmuşsunuz. sozunu dinleten, dedigini yaptiran birisiniz. kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. insanlarin arkadaş olmak isteyebilicegi birisiniz.

daha fazla sonuç için ziyaret edin

2. sema

sema Yeni Üye

Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi
    arslan
    :ang::nazar::yahoo::second::m.c:

3. sema

sema Yeni Üye

ben hangi hayvanım sitesine kayıt olmak istıyorum

4. kaprisli

kaprisli Yeni Üye

Maymun
    Yerinde duramayan birisiniz.cok arkadaşiniz var ve sosyal yaşaminiz cok renkli. dedikoduyu biraz seviyorsunuz. sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini duşunuyor. dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz.

bu çıktı bana :D:D

5. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye

Kuğu
    Cok hassas ve narinsiniz. kolay aşık oluyorsunuz. ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kirilmamasi icin kollanan birisiniz.

Ne gzl cikti ya :)

6. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye

Kuğu
    Cok hassas ve narinsiniz. kolay aşık oluyorsunuz. ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kirilmamasi icin kollanan birisiniz. :D:D:D

7. PaSikA

PaSikA Yeni Üye

Kuğu
    Cok hassas ve narinsiniz. kolay aşık oluyorsunuz. ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kirilmamasi icin kollanan birisiniz.

süper :D:D

8. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Kedi
    Utangac ve sevimlisiniz. tanimadiginiz insanlarla konuşmayi sevmez ama arkadaşarinizla herşeyi paylaşabilirsiniz. arkadaş seciminde oldukca dikkatlisiniz. sevilen birisiniz.

Bildi valla:D

9. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye

Maymun
    Yerinde duramayan birisiniz,çok arkadaşlarınız var ve sosyal yaşamınız çok renkli.dedikoduyu biraz seviyorsunuz sizi tanıyan sizin gibi biri daha olmadığını düşünüyor dikkat çekmeyi çok seviyorsunuz.

10. linda

linda Yeni Üye

böğk en nefret ettiğim hayvan

Fare
    Sessiz sakin ama cok zekisiniz. dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz

11. juju

juju Yeni Üye

fare cıktı banada zaten arhezy yazmış ben tekrar yazmıyım bariii

12. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye

yok ben almayım :D

13. eminegelin

eminegelin Yeni Üye

Kuğu

benimki tam tersi cikti :) ... hic hassas ve narin degilim, cok zor asik olurum daha dogrusu olurdum, cok giriskenim vede arkadas gurubunun lideriyim :) ...

14. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

ana...! bana dediki dedii maymun; sevgılım ıse köpek :S

Test Sonucu:

Maymun
    Yerinde duramayan birisiniz.cok arkadaşiniz var ve sosyal yaşaminiz cok renkli. dedikoduyu biraz seviyorsunuz. sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini duşunuyor. dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz

15. TuZ_

TuZ_ Yeni Üye

Aynen, bög!

Ama bende fare'yim. iigg :ehi:

doğum tarihine göre hangi hayvanım testi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ***Doğum Tarihine Göre Hangi YeMekSiniz**

ben hangi hayvanım testi burçlara göre hangi hayvansınız burcuna göre hayvansın yemeksiniz testi burcunuza hayvansınız Doğum tarihinize göre hangi yemeksiniz ? Kuru fasulye mi, imam bayıldı mı, köfte mi? Bakın kişiliğinizi öğrenin.İlk önce doğum tarihinize denk gelen yemeği bulun, sonra kişiliğinizi öğrenin. Ocak 1 - 9 ~ Musakka Ocak 10 - 24 ~ Pilav Üstü Kuru Ocak 25 - 31 ~ İmam Bayıldı...
  2. doğum tarihine göre

doğum tarihlerine göre aşk uyumu doğum tarihine göre aşk uyumu gününe isim ve tarihine fal gününe isimler doğum tarihine göre ocak 1 - 9 ~ kopek ocak 10 - 24 ~ fare ocak 25 - 31 ~ aslan şubat 1 - 5 ~ kedi şubat 6 - 14 ~ kugu şubat 5 - 21 ~ kaplumbaga şubat 22 - 28 ~ panter mart 1 - 12 ~ maymun mart 13 - 15 ~ aslan mart 16 - 23 ~ fare mart 24 - 31 ~ kedi nisan 1 - 3 ~ kopek...
  3. dogum tarihine göre agacın ve kişiligin

doğum tarihine göre yıldızname doğum tarihine göre kader nuray sayarı yıldızname isme kader falı ismimize kişiliğimiz 23-31 Aralık : Elma Ağacı 01-11 Ocak : Köknar 12-24 Ocak : Karaağaç 25 Ocak-3 Şubat : Selvi 04-08 Şubat : Kavak 09-18 Şubat : Sedir 19-28 Şubat : Çam 01-10 Mart : Salkımsöğüt 11-20 Mart : Ihlamur 21 Mart : Meşe 22-31 Mart : Fındık 01-10 Nisan : Üvez 11-20 Nisan : Akçaağaç 21-30...
  4. Doğum tarihinize göre hangi otsunuz

formula 1 yarışları Türkiye 'ye uyması gereken kurallar listesi verilmiş... Formula 1 yarışlarında şunlara dikkat etmeliymişiz:)Türk pilotlar araçlarının bagajlarında mangal bulunduramayacak. - Otomobilde teyp ve anfi teşkilatı varsa söktürülecek, mini vantilatör, kafasını sallayan köpek ve dikiz aynalarında boş CD bulunduran pilotlar yarışa alınmayacak. - Araçların arkasında yazılı...
  5. Dogum gününüze göre, hangi ağaçsınız...

Celtic astrolojisi agaclara dayaniyormus Meleklerim:) Ona göre dogdugunuz gün, hangi agactan geldiginizi ortaya cikariyormus :) Iste tarihler ve ozellikleriniz melislerim ... :deli::deli: 23-31 Aralik: Elma Agaci 1-11 Ocak: Koknar 12-24 Ocak: Karaagac 25 Ocak-3 Subat: Selvi 4-8 Subat: Kavak 9-18 Subat: Sedir 19-28 Subat: Cam 1-10 Mart: Salkimsogut 11-20 Mart: Ihlamur...
  6. Doğum Tarihine Göre Kişilik Analizi

merhaba arkadaşlar doğum tarihinize göre pin kodu analizi yapıyorum isteyen ilgilenen varsa bana burdan mesaj atsın. size en geç 1 hafta içinde yanıt veririm. yalnız iyi kötü bütün özelliklerinizi söylerim ona göre şimdiden belirteyim kimse bana kızıp sinirlenmesin :)
  7. Doğum Tarihine Göre Pin Kodu Analizi Nasıl Yapılır?

evet arkadaşlar ilk önce size doğum tarihine göre pin kodu formülü çıkarmayı,formüldeki haneleri ve rakamları nasıl hesapladığımızı anlatıcam tabii bazı yerlerden alıntı yapabilirim. pin kodu 8 + 1 olmak üzere toplam 9 haneden oluşur. Pin kodu şeması ise şu şekildedir 1.hane 2.hane 3.hane 4.hane 5.hane 6.hane 7.hane 8.hane 1.hane: Bu haneye kişilik...
  8. Doğum Tarihine Göre Hangi Bitkisin Merak Ediyormusun?

doğum tarihine göre hahgi otsun, doğum tarihine göre hangi bitkisin, doğum tarihine göre kişilik özellikleri Doğum tarihine göre kişilik özellikleri hakkında ne kadar meraklısınız bilmiyorum ama burçlar ve fal konusun da inanılmaz bir rağbet var... Meraklıları için bu yazımız da doğum tarihine göre hangi bitki olduğunuz ve özellikleriniz hakkında sizlere genel bilgileri paylaşıyoruz. Kimler...
  9. Doğum Tarihine Göre Hangi Kişiliksiniz?

doğum tarihine göre kişilik, doğum tarihine göre kişilik analizi, burçlara göre kişilik Doğduğunuz tarihe göre hangi kişiliksiniz merak ediyormusunuz? Doğduğunuz tarihe göre kişilik analizi sizlerle... Bakalım siz hangi kişiliksiniz ve burcunuzun kişilik özelliklerini ne kadar taşıyorsunuz? 1 Ocak - 10 Ocak Huzursuzluk ve kavgadan hoşlanmayan. Sevdiklerine düşkün, sabırlı ve çalışkan...
  10. Doğum Tarihinize Göre Hangi Otsunuz?

burçlara göre, burçlara göre özellikler, burç özellikleri Sevgili melekler, başlığı okuyunca eminim yüzünüze göre bir gülümseme yayıldı :D:D Ama vallahi ben demiyorum, astrologların incelemeleri sonucu ulaşılan veriler bunlar :D:D Bakın bakalım siz hangi otmuşsunuz. Bu verilere göre ben bildiğimiz otmuşum hahaha Ocak 1 - 9 --- Isırgan otu Ocak 10 - 24 --- Ebemgümeci Ocak 25 - 31...

Sayfayı Paylaş