doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

Cevap: doğum tarihine göre hangi hayvanım testi

fare cıktı banada zaten arhezy yazmış ben tekrar yazmıyım bariii

Kuğu
Cok hassas ve narinsiniz. kolay aşık oluyorsunuz. ne cok utangac ne cok girişkensiniz. arkadaş grubunuzda kirilmamasi icin kollanan birisiniz.

benimki tam tersi cikti :) ... hic hassas ve narin degilim, cok zor asik olurum daha dogrusu olurdum, cok giriskenim vede arkadas gurubunun lideriyim :) ...

ana...! bana dediki dedii maymun; sevgılım ıse köpek :S

Test Sonucu:

Maymun
Yerinde duramayan birisiniz.cok arkadaşiniz var ve sosyal yaşaminiz cok renkli. dedikoduyu biraz seviyorsunuz. sizi taniyan sizin gibi biri daha olmadigini duşunuyor. dikkat cekmeyi cok seviyorsunuz

Aslan
Siz lider olmak icin dogmuşsunuz. sozunu dinleten, dedigini yaptiran birisiniz. kararli tavirlariniz cevrenizdekileri etkiliyor. insanlarin arkadaş olmak isteyebilicegi birisiniz

hangi hayvansınız

Fare:Sessiz sakin ama cok zekisiniz. dost canlisi, sevilmeyi bekleyen tavirlariniz ilgi cekiyor. kucuk bir arkadaş grubu size yetiyor. fazla populer olmasaniz da yakinlarinin el ustunde tuttugu birisiniz. pekte sevdiğim bir hayvan değil

:D

Kedi
Utangac ve sevimlisiniz. tanimadiginiz insanlarla konuşmayi sevmez ama arkadaşarinizla herşeyi paylaşabilirsiniz. arkadaş seciminde oldukca dikkatlisiniz. sevilen birisiniz

cok dogruuu .....

Geri