gebe
  1. ömür

ömür Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

domuz gribi aşısı olan var mı? ltfn bilgi versin..

Konu, 'Gebelik' kısmında ömür tarafından paylaşıldı.

merhaba arkadaşlar. öğretmenim ve hamileyim üstelik doğudayım.. yani çok fazla olanaklarım yok. kendime dikkat etmeye çalışıyoru ama bu domuz gribi konusunda kafam çok karışık.. eğer bu aşıyı yaptıran varsa lütfen bilgi versin...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle merhabalar, Bir ebeveyn olarak çocuklarıma bu aşıyı yaptırmadım, tabiki siz doğudasınız ve bulunduğunuz ortan kanaatimce baya soğuk ve korkuyorsunuz.
    Şöyle izah edeyim size bu içinde katkı maddesi olmayan hamileler için özel üretilmiş aşılar var bence ondan olmalısınız çevremizde böyle olan bir kaç arkadaşımızda olmayı düşünüyor.

Hayırlı doğumlar diliyorum.
    SADMİN.

3. CUTTERY

CUTTERY Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende olmak istiyorum domuz gribi aşısını ama korkuyorum biri diyor ki felç olursun biri diyor bebek kısır olur bıktım bu safsatalardan napıcaz biz şimdi :hasta:

domuz gribi aşısı olan var mı? ltfn bilgi versin.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Domuz gribi aşısı isteyenler vurulacak

Domuz gribi aşısı isteyenler vurulacak

domuz gribi aşısı ne zaman vurulacak okullarda domuz gribi aşısı ne zaman vurulacak bebeklere aşı yapma oyunları okulda aşı yapma oyunları Aşı konusunda bir zorlama olmayacağını, aşıları bir sigorta olarak düşündüklerini belirten Bakan Akdağ, aşının ilk etapta sağlık çalışanlarına, hamilelere, ağır hastalığı olanlara, çocuklara öncelikli uygulanacağını dile getirdi. Çocuklara aşı için...
  2. Domuz gribi aşısı faydalı mı zararlı mı???

Domuz gribi aşısı faydalı mı zararlı mı???

deli oluyorum bizi ikilemde bırakanlara.bıktık yaa..adam gibi biri çıksada dese iyidir olun yada olmayın herkes konuşuyo bilen bilmeyen..fıttırcam zaten hastayım:shootout:
  3. hamileler için domuz grip aşısı

hamileler için domuz grip aşısı

Sağlık Bakanlığı Türkiye'ye aşı temin edecek firmalardan biriyle yaklaşık 1 milyon doz "Adjuvansız aşı" alınması konusunda sözleşme imzaladı. Anlaşmaya göre, söz konusu aşıların Aralık ayında Türkiye'de olması bekleniyor. Refik Saydam Hıfzıssıhha Merkezi (RSHM) Başkanı Doç. Dr. Mustafa Ertek, gebeliğinin özellikle son 3 ayındakilerde domuz gribinin risk yarattığını belirtti. Dünya...
  4. Domuz gribine karşı ozon aşısı

Domuz gribine karşı ozon aşısı

Halen domuz gribi aşısı tartışmaları sürerken bir başka domuz gribine karşı uzmanlar açıklamalarda bulunuyor ozon aşısı denilen bu aşıyla birlikte domuz gribine karşı korunma yapılabileceğini açıklayan uzmanların vermiş olduğu aşı ile ilgili bilgilerin detayı ise şöyle: Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre tüm dünyada domuz gribi olarak bilinen A/H1N1 virüsüne yakalananların sayısı 272 bini...
  5. Domuz gribi aşısı hakkında yardım!!!

Domuz gribi aşısı hakkında yardım!!!

Arkadaşlar biliyorsunuz domuz gribiyle ilgili salgın haberleri ölüm haberleri derken birde bu hastalığa karşı uygulanan aşının yan etkileri ve zararları konusunda uygulanmalımı uygulanmamalımı diye insanlar düşünce ve karar olarak ikiye ayrıldılar. Bu konuyu yazmamın sebebi bizde bir anne baba olarak hala korku içinde olmamız belki bilmeyenler için söylüyorum okullardaki öğrencilere...

Sayfayı Paylaş