gebe
  1. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

domuz gribi

Konu, 'Hastalıklar ve Tedavileri' kısmında NaZMeLeK tarafından paylaşıldı.

bugünlerin en önemli konularından bir tanesi domuz gribi ve domuz gribi aşısı olduğunu hepimiz biliyoruz meleklerim...malesef bu hastalık türkiyemizin çoğu il ve ilçesinde de saptanmıştır..domuz gribi aşısı konusunda çeşitli söylentiler var..siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??aşıyı yaptırır mısınız??paylaşımlarınızı bekliyoruz... teşekkürler

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    ben aşıyı asla yaptırmam...doktorlar aşıyı ne kendim olurum ne de aileme yaparım dedikten sonra ben hiç olmam.ayrıca unuttum adını bi ülkenin ordusu aşıyı aşırı yan etkilerinden dolayı reddedip geri göndermiş...ama siz bilirsiniz tabi

3. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de yaptirmayi duşunmuyorum

4. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ya ben tam olarak bilmiyorum acaba yaptırsamamı pazartesi günü aşıya geliyolar ve ben daha kara veremedim

5. mehtap bulut

mehtap bulut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten güvenilir bir doktor bu konuda yardımcı olabilir mi? artık ne yapacağımızı şaşırdık doğrusu.

6. ilkimefsa

ilkimefsa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende aşıya karşıyım bi sürü yan etkileri varmış

domuz gribi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Domuz Gribi Nedir? Domuz Gribinden Nasıl Korunmalıyız?

Domuz Gribi Nedir? Domuz Gribinden Nasıl Korunmalıyız?

Biliyorsunuz artık Domuz Gribi Türkiye'ye de geldi neler yapmalıyız nasıl korunmalıyız hepsinin cevabı bu yazıda :) Meksika'da ortaya çıkan ve çok sayıda insanın ölümüne neden olduğu sanılan, ABD, Kanada, İspanya, İskoçya, Norveç, Güney Kore, Almanya, Yeni Zelanda, İngiltere, Brezilya, Fransa, İspanya da da şüpheli vakalara rastlanan domuz gribinin dünyaya yayılmasından endişe ediliyor....
  2. Domuz Gribi

Domuz Gribi

Merhaba arkadaşlar,bana gelen bir maili sizinle paylaşmaka istedim.. > > DOMUZ GRİBİ 'nden korunmanın basit yolları‏ > > > > Dr.Vinay Goyal: Yoğun bakım ve Tiroit > > uzmanıdır. MBBS, DRM DNB. / 20 yıldan fazla klinik > > tecrübesi vardır. > > > > Mikrobun vücuda giriş noktaları yalnızca burun > > delikleri, ağız ve boğaz yoluyla olmaktadır....
  3. domuz gribi mitleri

domuz gribi mitleri

Semptomları sıradan gribe mi benziyor? Sadece hasta ve güçsüzler mi tehdit altında? Aşısı varsa herşey yolunda mı? Domuz gribi hakkında üretilen mitler ve bilimsel açıklamaları... Domuz gribine yakalananların ve bu nedenle hayatını kaybedenlerin sayısı her geçen gün artarken, hastalık hakkında kafa karışıklığı da devam ediyor. Hastalığın ikinci dalgasının başladığı, aşısının geliştirildiği...
  4. Domuz gribi

Domuz gribi

Herkese merhaba, arkadaşlar ben domuz gribine fena halde kafayı taktım.Çocuklarıma hergün elma-havuç suyu sıkıyorum ve ceviz-badem-fındık yedirmeye gayret ediyorum.Kırmızı et ve bakliyatta çok önemli bağışıklık sistemi için diye söyleniyor,sofradan eksik etmemeye çalışıyorum.sizlerlede paylaşmak istedim.Aman dikkat..........
  5. Domuz gribi yalanı!!!

Domuz gribi yalanı!!!

Dünyada birçok insanı korkutan panikleştiren domuz gribi salgını meğer bir oyunmuş hepsi boş bir kurmaca olan bu olayla ilgili uzmanları araştırıp açıkladığı haberin devamını sizlerle paylaşıyorum Dünya Sağlık Örgütü’nden Profesör Ulrich Keil domuz gribi hakkında öyle bir açıklama yaptı ki.. Tüm dünyada önce panik sonra korku ve son olarak kuşkuyla karşılanan domuz gribi hastalığı giderek...

Sayfayı Paylaş