gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dört mevsim lastiği ile ilgili bilgi verirmisiniz lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kış lastiği diyip duruyoruz ama bir de lastik üreticilerin dört mevsim lastiği diye birşey var. Onu takınca kış lastiğine gerek olmuyormu?Nedir bu dört mevsim lastiği ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, 4 Mevsim Lastiği olarak da bilinen M+S lastikleri ( M = Mud = Çamur
    S = Snow = Kar ) Çamur vede Kar üzerinde daha iyi sonuç almak için üretilmiş,
    ancak bu ek özelliklerinin standardı olmayan lastiklerdir. Bu harfleri taşıyan
    lastiklerin hangi şartları sağladığı belli değildir. Yolü stü ve Yol dışı şartlarda
    gitmesi beklenen 4x4 SUV araçların fabrika çıkışı lastikleri genellikle M+S
    lastikleridir.

Dört mevsim lastiği ile ilgili bilgi verirmisiniz lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dört Mevsim...

Dört Mevsim...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. atomla ilgili kısaca bilgi verirmisiniz

atomla ilgili kısaca bilgi verirmisiniz

Acil ödevim için atomla ilgili kısa bilgi lazım ne olur bana da bir yardım edin melekler :((
  3. basketbolla ilgili bilgi verirmisiniz lütfen

basketbolla ilgili bilgi verirmisiniz lütfen

Basketbola fena sarmış durumdayım.Kurallarını falan öğrenmek istiyorum iyice. Buraya benim için basketbolla ilgili bildiklerinizi yazarmısınız ?
  4. Mısır şurubu hakkında bilgi verirmisiniz lütfen ?

Mısır şurubu hakkında bilgi verirmisiniz lütfen ?

Mısır şurubu olan gıdaları tüketmemek gerektiğini söylüyorlar. İyi de mısır da bir yiyecek yani doğal, şurubu niye zararlı ? Daha doğrusu zararlı mı ?
  5. Adnan Menderes'in geçirdiği uçak kazası ile ilgili bilgi verirmisiniz?

Adnan Menderes'in geçirdiği uçak kazası ile ilgili bilgi verirmisiniz?

Yıllar sonra ekranlarda Adnan Menderesin geçirdiği uçakl kazası ile ilgili bilgiler çıkıyor, çok karışık olaylar devlet işleri gerçekten.Lütfen bu kazayla ilgili bizleri aydınlatırmısınız..?

Sayfayı Paylaş