gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

dünyada tek kadın kalsan ne yaparsın?

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bir gün uykudan uyansanız ve cinsiyetinizin yeryüzünden yok olduğunu, tek kaldığınızı öğrenseniz ne yapardınız? yorumlarınızı merka ediyorum:D

2. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: dünyada tek kadın kalsan ne yaparsın?
    Demekki kimse ne yapacağını bilmiyor :D:D

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dünyada tek kadın kalsan ne yaparsın?

ne yapardım....etraf zaten psıkopot dolmus olurdu öleceğimden de emın olurdum zaten cama cıkar erkeklere kufuru basradım enınde osnunda ölcem nasıl olsa:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:

veya aranızda en çirkin erkek kımse gelsın benı vursun derdım..kımse kendıne cırkın dmeyecegı ıcın rahat rahat gezerdım..

aklıma ılk ıkı sey geldı karar veremıyorum hangısını yapardım:D

emegıne saglık

dünyada tek kadın kalsan ne yaparsın? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyada kadın, her an sevişebilen tek dişi

Dünyada kadın, her an sevişebilen tek dişi

Dünyada kadın, her an sevişebilen tek dişi Amerikalı antropolog Helene Fisher, "Cinsiyet Stratejisi" adlı yapıtında, insanlığın gelişimini; kadının, yeryüzündeki yaratıklar arasında cinsel ilişkiye en yatkın ve her zaman hazır bir varlık olmasına bağlayan yeni bir teori geliştiriyor. Bu teoriye göre insanlar, haftada ortalama 1 ile 4 arasında değişen ve aslında az gibi görünen bir...
  2. üstteki üyeyle asansörde kapalı kalsan ne yapardın ?

üstteki üyeyle asansörde kapalı kalsan ne yapardın ?

evet arkadaşlar üsteki üyeyle asansörde kalsanız ne yapardınız?: ilk kurban benimaşağıdaki şıklardan birini seciceksiniz:D:D Insallah biri kapiyi acar 2 Kafama gore takıLırdm 3 Arkadasca konusurdum , sohbet ederdim 4 Bilmemki 5 Hic birsey 6 Sacini basini yolardim onun yüzünden oldu diye 7 Bagirirdim bana tecavüz ediyo diyee 8 Insallah bayilir sesi cikmaz 9 Asansör partisi yapardik...
  3. Aldatılan Kadın Ne Yapar

Aldatılan Kadın Ne Yapar

aldatılan kadın ne yapmalı aldatılan kadın ne yapar dinimizde yapmalı hamilelikte aldatılmak islamda meleklerım bakın neler yapmış..aldatılıdıgın duyuncaa.arabayı parçalamış.bence az yapmış ..ben olsamm arabayı degıl neyse yaaa..hıç kımse aldatılmayı haketmez.aldatan olursa da aynen boyle olur.buyrunn bakınn..
  4. evde tek başınıza kalsanız ne yapardınız?

evde tek başınıza kalsanız ne yapardınız?

evde tek başına kalsanız ne yapardınız? sabaha kadar arkadaşlarımla parti yapar yer içeriz... walla yatarım rahat bir uyku ceker kafayı dinlerim... dışarı cıkıp gezerim bir güzel.... sevgilimle başbaşa vakit geciririm... tv deki dizime bakarım... diğer...

Sayfayı Paylaş