gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Dünyanın Gece Görünümü..

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Bundan başka resim olmadığından dolayı tek resim olarak açmak mecburiyetindeyim...

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dünyanın Gece Görünümü..
    ellerine sağlık canım

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Dünyanın Gece Görünümü..

süpermişş yaaa böyle duruyomu gerçekten

Dünyanın Gece Görünümü.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. namaz vakti dünyadan görüntüler

namaz vakti dünyadan görüntüler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Geçtim dünya hevesinden

Geçtim dünya hevesinden

GEÇTİM DÜNYA HEVESİNDEN Sanmıştım ki bir ömürlük aşkımsın.. Kıymet verdim, hürmet ettim, yar bildim.. Her nefeste, her duamda sen vardın.. Anladım ki hüsranımsın sen.. Bu bedende can taşırken.. Ben kurtulsam aşktan, kalp kurtulmaz.. Senden mahrum bir sürgünken.. Çoktan geçtim dünya hevesinden.. Sevdamı yüreğinden attın sen.. Ellere haram, bana haktın sen.. Yaşasamda, ölsemde...
  3. Dünyamız gece nasıl görünüyor

Dünyamız gece nasıl görünüyor

Iste cevabi burada. dunyanin bu acidan hos bir goruntusu var ama bunun olusmasi icin ona ne kadar zarar verdigimizide gunden gune daha cok anlamaya basladik. ama onu somurmeye ve tuketmeye hala son hizimizla devam ediyoruz. sanki bir yarisma var ve amaci dunyanin sonunu en cabuk kim getirecek. dunyamiz gece nasil gorunuyor dunyamiz gece nasil gorunuyor dunyamiz gece nasil gorunuyor!
  4. Dünyadan şehirler ve gece

Dünyadan şehirler ve gece

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Dünyada Gece Aydınlatılan İlk Cadde

Dünyada Gece Aydınlatılan İlk Cadde

dünyada gece aydınlatılan ilk cadde gece aydınlatılan dünyada ki ilk cadde Dünya üzerinde gece ışıklarla aydınlatılan ilk caddednin neresi olduğunu biliyor musunuz melekler ? Sorunun cevabını aşağıda bulabilirsiniz :) Antakyada HEROD caddesi dunyanın aydinlatilan ilk caddesidir. Dünyada meşalelerle aydınlatılan ilk sütunlu cadde olan HEROD CADDESİ (KURTULUŞ CADDESİ) Antakya’dadır.

Sayfayı Paylaş