gebe
  1. Editör

Editör Administrator

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    0

Duphaston kullananlar

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Editör tarafından paylaşıldı.

Duphaston kullanan var mı ? Duphaston kullanırken neler yaşadıınız ? Adetleriniz kaç günde bir oluyordu ve sizler bu hapı kullandıktan ne kadar sonra regl oldunuz. Yada regl sürenizi kaç kutu haptan sonra düzene bindirdiniz. [​IMG]

Sevgili arkadaşlarım, bu hapı kullandıysanız, sizin gibi bu hapı yeni kullanmaya başlayacak insanların sorularını yanıtlayabilirsiniz. Bu hap size iyi geldi mi ? Kilo yaptı mı ? Ne gibi yan etkiler gördünüz. Kaç kutu kullandınız ?

2. bilalguler5

bilalguler5 Forum Okuru

Eşimde kullunayiyor başı dönüyor

3. mikko

mikko Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Mrb ben duphaston kullandım bir kutu bugün bitiyor.hic bir yan etkisini görmedimaarkadaşlar bakınca faydasini gorucekmiyiz

Duphaston kullananlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. duphastonla hamile kalanlar

duphastonla hamile kalanlar

merhaba ben doktorumu değiştirdim çünkü sürekli yumurtan çatladı diyodu aynı ay içinde ikinci doktora gittimki yumurtam falan çatlamamış ama inanmadım çünkü doktoruma çok güveniyodum sonra aedt olunca anladım ki doktor doğru sölüymuş adetimin beşinci günü yine gittim yeni doktoruma bana duphaston verdi küçük yumurtalarda gitsdin rahim temizlensin diye şimdi buay duphaston kullanıcam sonra...
  2. Duphaston kilo yapar mı ?

Duphaston kilo yapar mı ?

Duphaston hapı genelde adet düzensizliği yaşayan kadınlara doktorlar tarafından destek için verilen bir ilaçtır. Yumurtlama dönemlerinde tutması için detek bir ilaç yani. Klomen gibi bir hormon ilacı olarakta adlandırılabilir. Bu ilaç kullanımında bağzı yerlerde ikiz veya çoğul bebek riski fazlalaşıyormuş bilginiz olsun kızlar. Yumurtalarınızı geliştirici olgunlaştırıcı olarakta verilmekte...
  3. Duphaston kaç gün kullanılır ?

Duphaston kaç gün kullanılır ?

http://www.meleklermekani.com/hamilemiyim-soru-cevap-2012/204483-duphaston-kilo-yapar-mi.html konusunda bu ilaçla alakalı kilo yaparmı ne gibi belirtiler gösterir konusunu açmıştık. Bu ilaç kaç gün kullanılıyor ? Bunun kararını doktorlar veriyor arkadaşlarım. Adet düzensizliğinden dolayı verilen duphaston bazen bir bazen 3 kutu kullanılıyor. Bu hapı adet düzensizliği için doktorların...
  4. Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Duphaston kullandıktan kaç gün sonra adet olunur

Duphaston tablek kullandıktan kaç gün sonra adet olunur oldunuz ? İleri tarihlere ertelenmiş regl döngüsünün düzenlenmesi adına doktorlar tarafından yazılan bu hapı sizler kaç gün kullandınız ? Kullandıktan ne kadar süre sonra adet oldunuz kızlar ? Bu hapı kullandıysanız ve bilgileriniz var ise, lütfen konunun altından bizlere bu konu hakkındaki sorularınızı ve düşüncelerinizi iletin. Diğer...
  5. Duphaston Tablet Ne Işe Yarar?

Duphaston Tablet Ne Işe Yarar?

duphaston ilaç nedir,duphaston nasıl kullanılır,duphaston ne için kullanılır,duphastonla hamile kalınırmı,duphaston adet gecikmesi yaparmı,duphaston hakkında bilgiler DUPHASTON'un etkili maddesi olan didrogesteron (6-dehidroretro-progesteron) genital sistemin mukozası üstüne oral yoldan selektif progestatif bir etkinlik gösterir. ENDİKASYONLARI DUPHASTON, endojen progesteron eksikliği...

Sayfayı Paylaş