gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Dünya Bana Doğru Eğildiğinde

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gözlerini kapat yavaşça Aşk konacak uykuna Gözyaşlarını ört usulca
    Düş ağlayacak aşkına
    Dünya bana doğru eğildiğinde
    Güneşlik bir veda yeter bana
    Düş gördüğünde kül renginde
    Ellerin boğacak beni
    Maviye çalacak akan kanım
    Beni öldürdüğün yerde
    Dünya bana doğru eğildiğinde
    Güneşlik bir dua yeter bana
    Geç atşten yan kalbinden
    Beni unut ve öyle gel
    Al ellerimi ver düşlerini
    Acıyı tat ve öyle gel

Düş Sokağı Sakinleri - Dünya Bana Doğru Eğildiğinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Mumlar yanar birer birer Karanligi deler iç çekisler Sehirler dolasir gözlerimin önünde Yitik bir çöl hikayesinedir Yarim kalan sözler Çiplak bedenlere girer ruhum Ve seni arar durur gurbetlerde... Yalvaririm savaslarimi durdur Yollarima zincirler vurdur Yalvaririm uzaklarimi durdur Kollarima kanatlar kondur Ask dogar saçlarindan Ben batarim yoklugundan Toprak çeker içine...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Sözlerin gizindeyim zaman geçmiyor Bilmeceler denizindeyim gücüm yetmiyor Dışarda kavgalar devam eder çoğalır sesler Biz güneşler büyütürken içimizde Herkes kendine bir yol çizer ve zaman geçer Sen kendine koşarsın kimse bilmez Kapılar var ki yüreğinde hiç girilmez Gezdiğimiz yerlerse hep bizi söyler Sen ve ben Sonsuzluğa dönen değirmen
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim Gönlüm senden geçmez Bana döndü hep sözlerim Unutmak o kadar kolay mı sandın? Ayrılık bana aşktır artık Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına Uyandırma Sabah olsun ben giderim Sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Ah gitmek o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Sesim bende bir yabancı gibi Şaşarım Gönlümün...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Acıları Bana Bırak

Düş Sokağı Sakinleri - Acıları Bana Bırak

Açılır ellerim beni.. düşündüğün an Dokunur gözlerin bana.. ağladığın an Ateşlere düşer bedenim Aşktır aldatan Aldatıpta ayıran Gökten yere vurduran Bırak acıları içime alayım Saçlarınla okşa ruhuna dolayım Acıları bırak sevdana adayayım Ölümüne okşa çiçeklerde kanayım Geceler bekler beni.. unuttuğun an Göçeder şarkılar bana.. güldüğün an Buzullar erir tenimde Aşkır aldatan aldatıpta ayıran...

Sayfayı Paylaş