gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Kış ve Hüzün

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Dünümden bugüne kalan
    sadece bir kış
    Zaman öyle zor ki yanımda ol sen
    Girdiğim kavgalar baktığım aynalar
    Neden hiç büyümez içimde çocuklar
    Yanımda ol ki gücüm çoğalsın
    Yanımda ol ki sesim dağılsın
    Sözünden içime kalan geceyi örttüm
    Çünkü ardımda gezen takvimler vardı
    Bilemedim yaşanan hangimizin düşü
    Şimdi dudaklarında kurumuş gül tadı
    Yanımda ol ki gücüm çoğalsın
    Yanımda ol ki sesim dağılsın
    Zaman öyle uzak ki

Düş Sokağı Sakinleri - Kış ve Hüzün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Melekler ve Benler

Düş Sokağı Sakinleri - Melekler ve Benler

Melekler gelince ben de gidicem Hiç görmediğim yerlere Mesela gezegenlere Melekler sevinde ben de sevicem Hiç sevmediğim şeyleri Mesela sürüngenleri Melekler gülünce ben de gülücem Hiç gülmediğim şeylere Mesela kurabiyelere Melekler ölünce ben de ölücem Hiç ölmediğim şeylere Mesela kum tepelerine Melekler doğunca ben de doğucam Hiç doğmadığım annelerde Mesela bütün renklerde...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Meleği

Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Meleği

Aşk tut beni dünya elinden Yar adına ağıt yaktım duyulsun diye Geçtim kendimden. Dünya bak bana yar kalbinden Aşk adına ateş oldum görünsün diye İndim göklerden Yar at beni günahlar giysimden Ateş adına dünyaya döndüm bilinsin diye Düştüm gözlerden Ateş koş bana kum yağmurlarıyla Dünya adına melek oldum konuşulsun diye Uçtum beşiklerden Gizem süzül bana kervanlar giderken Düş...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Kovan Kuşu

Düş Sokağı Sakinleri - Hüzün Kovan Kuşu

gözyaşına dök yağmuru düş uçacak bahara doğru yollara açılıp konuşacak mutlu edeceğim yokluğunu huyumdur hep ölürüm nice aşklara bölünürüm ayıptır hep tutulurum nice ışıkla korunurum hüzün kovan kuşu gelmiş gecenin yanağına konuvermiş ay tenli aşık şarkıma karşılık vermiş dışım içimden gelir yani gölgem kendimden aşktır ölümden güzel olan bak ve gör yaşam düşlerdedir huyumdur hep...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Gece ve Düşler

Düş Sokağı Sakinleri - Gece ve Düşler

Bilemedim düşlerin bu kadar korkak Ellerimden uzak olduğunu Göremedim uykuların bu kardar küçülmüş Düşlerimden ayrık durduğunu Yapamam kendime kötü gözle bakamam Segiliyi yerinden oynatamam Ölemem uğruna içimde güller dikemem Sevgiliyi aşkından edemem Güneş bile ağlar halime Ne olacak diye sorar kendine (x2) Bilemedim düşlerin bu kadar yorgun Ellerime tuzak kurduğunu Göremedim uykuların bu...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Acılar Sorular Ve Yüzler

Düş Sokağı Sakinleri - Acılar Sorular Ve Yüzler

Hafifçe ısırılmış bir dünyanın ucundayım Ellerim uzanmış üşüyormuşum Acılar yanlızlığımızın ortak aynası olmuş Düşlerde gördüğümüz hep o derin anlam Ben nerdeyim Hangi düş benim Sen nerdesin Hangi roldesin Hafifçe belirmiş bir gülün açışındayım Daha sıcak daha derin bir yerlerdeyim İçimde büyüttüğüm hep o sorular Başka yüzlerde neden Neden...

Sayfayı Paylaş