gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Düşük kan Şekeri Yaşayanlara Öneriler

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu düşük kan şekeri için tavsiyelere yer vermektedir. Özellikle bayanlar arasında çok sık yaşanan ve sık sık tatlı krizleri şeklin de kendini gösteren düşük kan şekerine karşı sizlere uzmanından tavsiyeleri sunuyoruz.

1. Sabah uyandıktan en geç 30 dakika sonrasına kadar kahvaltı yapmalısınız. Vaktiniz çok az ise en azından 1–2 kuru meyve.

2. İş yerinde içecek tercihlerinizi Su, madensuyu ve yeşil çay olarak değerlendirmelisiniz.

3. Öğle yemeğine inmeden 15 dakika önce 1 yeşil elma size daha kolay bir hazım ve uzun süren tokluk sağlayacaktır.

4. En çok gece tatlı krizine girenler size süper bir tatlı savar tarifi vereceğim; 1/2 elmayı rendeleyin( isterseniz küçük küçük parçalayın) üzerine 3 yemek kaşığı yoğurt ilave edin ve en üstüne de bol bol Tarçın dökün. Bu karışım tatlı krizinin önüne geçecektir.

Düşük kan Şekeri Yaşayanlara Öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan şekeri

Kan şekeri

Kan şekeri düşüklüğü nedir? Herhangi bir nedenle vücutta glikoz eksildiği zaman ortaya çıkan belirtilerdir. Kan şekeri düşmesinin nedenleri nelerdir? Ø Şeker hastalığı tedavisine bağlı Ø Uzun egzersizler sonrası Ø Uzun süre aç kalma Ø Barsak ameliyatı geçirenlerde yemek sonrası Kan şekeri aniden düştüğünde hangi belirtiler görülür? Ø Korku Ø Terleme Ø Hızlı nabız Ø Titreme Ø Aniden...
  2. Saç dökülmesi sorunu yaşayanlara öneriler

Saç dökülmesi sorunu yaşayanlara öneriler

.1- Soyulmuş yarım avokadoyu iyice ezin. İçine 2 adet bıldırcın yumurtası, bir çorba kaşığı susamyağı koyup karıştırın ve saç diplerinize sürün. Streç filmle sarıp iki saat bekletin. Ardından saç tipinize uygun bir şampuanla yıkayın. Bu kürü haftada bir tekrarlayın. 2- Saç diplerinizin masaja ihtiyacı olabilir. Her gün 3 dakika masaj uygulayın. Ayrıca bir de tarif vereceğim: Bir su...
  3. Düşük sonucu kan zehirlenmesi

Düşük sonucu kan zehirlenmesi

düşük zehirlenmesi düşükte zehirlenme DÜŞÜK eğer kirli araç ve gereçlerle yapılırsa, rahim ve çevre dokuları tedavisi güç birçok mikrobun sebep olduğu bir iltihap yayılır. Rahim ve çevre dokularda başlayan bu iltihap kana geçtiğinde bütün dokuları kapsayan yaygın bir enfeksiyon ortaya çıkar. Bunun adına, halk arasında, kısaca “kan zehirlenmesi” denilmektedir. Hayati tehlike çok yüksektir. Bu...
  4. Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar

Kan pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanlar var mı kızlar

Kızlar selam ben toplamda 4 tane düşük yaşatım. Bu drumla ilgili testleri de yaptırdık ve nihayetinde kan pıhtılaşmasının olduğunu söyledi doktar. Şimdi ede yine hamile olmayı gebe kalmayı bekliyorum. Acaba benimle bu dertten müzdarip olan melekler var mı ? Merak ediyorum. Böye benim gibi durumları yaşadınız mı ? Kaç haftalıkkn bebeği düşürdünüz. Nasıl tedavi oldunuz. Lütfen bana yardımcı olun...
  5. Hamilelikte kan uyuşmazlığı yaşayanlar

Hamilelikte kan uyuşmazlığı yaşayanlar

gebelikte kan uyuşmazlığı,hamilelikte kan uyuşmazlığı,kan uyuşmazlığı nedir,kan uyuşmazlığının nednleri,hamilelikte kan uyuşmazlığı tedavisi hakkında bilgiler “Kan uyuşmazlığı" aslında karı koca arasında olmasına karşın, gebelik döneminde karnındaki bebeği için problem yaratabilen bir durumdur. Hangi kan grupları arasında ve nasıl bir uyuşmazlık olduğundan bahsetmeden önce kan...

Sayfayı Paylaş