gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Düz topuz nasıl yapılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Düz topuz nasıl yapılır? Düz topuz modelleri arıyorum bu konuda bana yardım edin. Arkadaşlar öyle görkemli topuz istemiyorum zaten saçlarım az sizden Düz topuz nasıl yapılır diye bilgi öneri bekliyorum. Şimdiden tşkler

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Düz topuz nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Boncuklu Topuz Nasıl Yapılır

Boncuklu Topuz Nasıl Yapılır

gül topuzu nasıl yapılır topuz nasıl yapılır topuz nasil yapilir resimli anlatım gül topuzu Şık bir boncuklu topuz kızlar resimli anlatımıyla :tik: Nasıl yapılır? 1. Nemli saça bol miktarda hacim veren bir sprey sıkın. 2. Öndeki saçı bir kulaktan diğerine kadar ayırın ve daha fazla hacim için diplerini kurutun. Yüzün etrafında hacim olması modern ve taze bir görünüm katar. 3. Hafif bir...
  2. Düz Topuz Yapımı (Videolu)

Düz Topuz Yapımı (Videolu)

düz topuz düz topuz nasıl yapılır düz topuz yapımı Hem derli toplu, hem de bir ağır bir modeldir topuz melekler :) Güzel yanı topuz yapmak için saçın biraz uzun olması kafidir. Üstelik pek çok şekilde saçınızı topuz yapabilirsiniz. El yordamıyla günlük kullanım için topuz kullanabileceğiniz gibi kuaförde de çeşitli şekillerde topuzlar yaptırmanız mümkündür. Şimdi basit bir şekilşde topuz...
  3. Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır ?

Düz Karın Diyeti Nasıl Yapılır ?

düz karın diyeti düz karın diyeti nasıl yapılır düz karın Her kadın orantılı bir vücudu ve düz bir karnı olmasını ister melekler :) Ama sadece istemekle ya da boğazımızı kısmakla bu iş olmaz. Mutlaka uygun bir egzersiz programı da uygulamak gerek. Biz bu makalemizde düz bir karına sahip olabilmeniz için uygulayabileceğiniz bir diyetten bahsedeceğiz sizler .Tabi siz egzersiz yapmayı da ihmal...
  4. Şahane dekoratif ağaçtan top nasıl yapılır?

Şahane dekoratif ağaçtan top nasıl yapılır?

dekoratif süs eşyası dekoratif biblo El becerisine biraz olsun güvenen meleklerimize oldukça şık görünen bir dekoratif top yapımını görselleriyle birlikte sunacağım. Dekoratif biblolarınızın arasına katacağınız bu topun el emeği olması da ayrı bir zevk katacaktır. Deniz kenarına vuran küçük dalların bu kadar şahane bir görünüme kavuşacağını tahmin bile edemezdiniz değil mi? Bu şık dekoratif...
  5. Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli)

Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli)

Bu konu; Yan Topuz Nasıl Yapılır ? (resimli) hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, topuz kadınların özellikle gece davetlerinde, düğün, nişan gibi törenlerde sıkça kullandığı saç modellerinden birisi. Pek çok çeşiti olan topuzu dağınıkça yapıp çarşıya pazara dahi çıkıyoruz. Ancak bu konumuzda sizlere birkaç sezondur trendi olan yan topuzu basit bir şekilde nasıl yapacağınızı...

Sayfayı Paylaş