gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Kremalı Ve Reçelli Toplar Yapılışı

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kremalı Ve Reçelli Toplar nasıl yapılır Kremalı Ve Reçelli Toplar Yapılışı

Yediden yetmişe evinizde ki herkesin seveceği ve sizden yapmanız için ricada bulunacağı Kremalı Ve Reçelli Topların tarifini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Kremalı Ve Reçelli Toplar Malzemeler
    1 yarım su bardağı süt 4 kaşık sıvı yağ 2 su bardağı un 6 adet yumurta 1 su bardağı krema 2 kaşık vişne reçeli

Kremalı Ve Reçelli Toplar Tarifi
    Süt, su ve sıvıyağı bir tencereye alıp ısıtın. Kaynamaya başlayınca unu ilave edip mikserle devamlı karıştırarak pişirin. Hamur tencerenin bir tarafında toplanmaya başladığında ateşten alın. Hamuru karıştırmaya ara vermeden yumurtaları teker teker ilave edin. Tekrar ateşe koyup hızla karıştırın. Hamur kaşıktan akacak kıvama gelince ateşten alın. Fırın tepsisini yağlayın. Hamurdan kaşıkla küçük parçalar alıp toplar halinde tepsiye akıtın. Orta ısılı fırında 40 dakika pişirin. Herbir topun alt kısmını biçağın ucuyla delip içini hafifçe oyun. Ayrı bir kasede krema ve reçeli iyice karıştırıp soğumuş topların içine doldurun. Üzerlerine pudra şekeri serpiştirip servis yapın.

Resimli Kremalı Ve Reçelli Toplar Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Kremalı Spagetti Yapılışı

Resimli Kremalı Spagetti Yapılışı

Kremalı Spagetti nasıl yapılır Resimli Kremalı Spagetti Yapılışı Kim spagetti sevmez ki; elbette ki büyük çoğunluk sever nadiren sevmiyenler vardır ama kremalı olunca belki onlarda sevebilir. Çünkü bu sayfamızda ki kremalı spagetti tarifi cidden çok lezzetli Melek'lerim.:) İnanmıyorsanız deneyin ve görün :D:D Kremalı Spagetti Malzemeleri; 1 paket çubuk makarna 100 gr salam 100 gr mantar...
  2. Resimli Damla Çikolatalı Top Kek yapılışı

Resimli Damla Çikolatalı Top Kek yapılışı

Resimli Damla Çikolatalı Top Kek Tarifi Damla Çikolatalı Top Kek Yapılışı Merhaba Sevgili Mele'ler bu yazımızda vereceğimiz Damla Çikolatalı Top Keki emin olun ki çocuklarınız çok sevecek ve size bir daha yapmanız için ısrar edecek :) İşte size Damla Çikolatalı Top Kek yapılışı Melek'lerim. Damla Çikolatalı Top Kek Malzemeler 3 Yumurta 1 Su bardağı toz şeker 1 Çay bardağı süt 1 Çay...
  3. Kremalı Ve Reçelli Toplar Tarifi Resimli

Kremalı Ve Reçelli Toplar Tarifi Resimli

Kremalı Ve Reçelli Toplar Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Kremalı Ve Reçelli Toplar Tarifini rica ediyorum şimdiden tşkler.
  4. Resimli Kremalı Kahveli İncir Tatlısı yapılışı

Resimli Kremalı Kahveli İncir Tatlısı yapılışı

Kremalı Kahveli İncir Tarifi , Resimli Kremalı Kahveli İncir Tatlısı , Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda sizlere kremalı kahveli incir tatlısının tarifini aktariyor ve bu lezzeti çok seveceksiniz diyoruz. Ayrıca şimdiden afiyet olsun da diyoruz :) Malzemeler : 3 yumurta 1 su b. toz şeker 1 su b. un 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya Kreması için: 1 lt. süt 1 su b. toz şeker 2...
  5. Kestaneli Toplar Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Kestaneli Toplar Tarifi Resimli yapılışını istiyorum

Selam kızlar sizden Kestaneli Toplar Tarifi istiyorum aranızda Kestaneli Toplar Tarifini bilen varsa bana mümkünse resimli yapılışını yazsın..

Sayfayı Paylaş