gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

E devlet özürlü maaşı sorgulama ( 2022 )

Konu, 'Ssk Sorgulama' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

E devlet şifresi ile özürlü maaşı öğrenme ve sorgulama işlemleri nasıl yapılmaktadır ?
    Tc İle Engelli Özürlü Maaşım Sorgulama – Bağlandı mı ? Ne zaman 2022 sayılı maaş aylık alacağım sorgulama

Merhabalar Değerli Engelli arkadaşlarım 2022 maaşlarınızı sorgulayabilmeniz için biraz araştırma yaptım. Sizlerin tc kimlik numaralarınızı girerek sorgulama yapabileceğiniz bir adres mevcut aşağıdaki bağlantı ile bunu yapabilirsiniz.

2022 SORGULAMA >>>> TIKLAYINIZ

Bu yukarıdaki verdiğimiz bağlantı ile siz bir sonuç elde edemez iseniz yeni oluşturulan Sosyal yardım hattı var ALO 144 diye burayı arayarak ta sizler engelli ve yaşlı aylıklarınız ile ilgili sorgulama yapabiliyorsunuz. Sizlere yardım ediyorlar.

Bunun haricinde 2022 maaşları ile alakalı işlem yapmak için Bakanlık binalarında gelecek olan engelli vatandaşlarımız için BEYAZ MASA oluşturulmuş ve bu masa üzerinden de işlemlerin akıbeti ve rapor yenileme maaş yükseltme adres değişikliği tekrar başvurma gibi işlemlerinize cevaplar bulabileceksiniz.

Kaynak: 2022 sayılı özürlü maaşı sorgulama ( Alo 144 )

E devlet özürlü maaşı sorgulama ( 2022 ) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

Özürlü Maaşı Sorgulama Sayfası

özürlü maaşı sorgulama özürlü maaşı maaş sorgulama 2022 maaş sakatlık Merhaba melekler, Özürlülerin maaş alıp almadığı veya maaşa bağlanıp bağlanmadıklarını aşağıdaki sayfadan kontrol edebilirsiniz. Aşağıdaki linkten TC kimlik numarasını girerek sorgu yapabilirsiniz. BURADAN Not: Özürlü maaşı 3 ayda bir veriliyor olup yaklaşık 600-650 tl kadardır ( üç aylık toplamı bu ) 2011 yılı için...
  2. E-Devlet SSK Sorgulama

E-Devlet SSK Sorgulama

d şifre ssk sorgulama e-devlet, ssk sorgulama, sayfası, nerede, nasıl ulaşırım, sorgulama nasıl yapılır, ile ilgili bilgiler burada melekler E Devlet SSK Sorgulama sayfasında E-Devlet Şifresi ile SSK Sorgulama, SSK Hizmet Dökümü, SSK Prim Sorgulama, SSK Gün Sorgulama ve SSK Maaş Sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz melekler :tik: SSK sorgulama yapabilmek için öncelikle kimliğinizle...
  3. 2012 Özürlü maaşı sorgulama sayfası

2012 Özürlü maaşı sorgulama sayfası

Özürlüyüm ve maaş bağlanıp bağlanmadığını hangi linkten nereden sorgulayacağımı bilmiyorum birisi ban yardım edebilir mi lütfen.
  4. 2022 Özürlü maaşı nasıl iptal ediliyor diye soranlara

2022 Özürlü maaşı nasıl iptal ediliyor diye soranlara

2022 maaşı iptali özürlü maaşı iptali Merhaba Sevgili Melek'ler ve özürlü maaşı alıpta bu maaşı iptal etmek isteyen siz sevgili ziyaretçi arkadaşlarımız, bu yazımızda 2022 özürlü maaşı iptali hakkında sizlere yapmanız gerekenleri aktarıyor ve özürlü maaşı için başvuru yapanlara ise daha önce açmış olduğumuz özürlü maaşı sorgulama sayfamızı ziyaret etmelerini öneriyoruz. Evet arkadaşlar,...
  5. E devlet emekli maaşı sorgulama işlemleri

E devlet emekli maaşı sorgulama işlemleri

E devlet şifresi kullanarak emekli maaşı sorgulama ve öğrenme hakkında bilgiler Hemen hemen artık herkes sitemiz üzerinden sizlere vakit buldukça araştırarak ve resimlerle bilgiler vererek sorgulamalara bakmaya başladı. Bizler bu sorgulamaları sizler için en anlaşılır ve en yalın hali ile aktarmaya çalışıyoruz. Tüm konuları kendimiz özenle hazırlıyoruz. Sisteme giriş yapabiliyorsak, yada konu...

Sayfayı Paylaş