gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Ceza Mı

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Susmu geldi aniden Susmayan dudaklarına Küsmü geldi aniden
    İçinden içinden

Ceza mı yar ceza mı
    Yaptıkların ceza mı
    İstersen öldür beni
    Kesme sakın selami

Ebru Gündeş - Ceza Mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Hayat Mı Bu

Ebru Gündeş - Hayat Mı Bu

ebru gündeş yaşamakmı Bir gün olsun gülmedi talih benim yüzüme Sevdiğimden ayrıldım dünya zindan gözüme Kimse çare bulamaz gözlerimin yaşına Bu çektiğim çileler düşmanların başına Yaşamak mı, hayat mı bu Allahım hiç şansım yok mu Öyle dertliyim ki ben Kimse bir gün çekemez Yaşamakmış ölmekmiş Benim için farketmez Bir gün olsun gülmedi Talih benim yüzüme Sevdiğimden ayrıldım Dünya zindan gözüme
  2. Ebru gündeş doğum yaptı mı ne zaman yapıyor

Ebru gündeş doğum yaptı mı ne zaman yapıyor

Kızlar az önce televizyonda gördüm Ebru Gündeş'i doğum yaptımı yapacak mı ? Ne zaman hangi tarihte yapacak bilginz varmı ? Sezeryanla doğum yapacakmış, bu hani eskiden bi beyin kanaması geçirmişti ya doğuma beyin cerrahı girecek diyorlar. Riski ney ki anlamadım. Bilgi verirseniz sevinirim.
  3. Kızlar Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü var mı

Kızlar Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü var mı

Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözü lazım bana bu siteye yazıyorum çünkü daha öncede bir ricamı yerine getirmişdiniz o yüzden şimdide Ebru Gündeş Kahpe Kader Şarkı Sözlerini rica ediyorum.
  4. Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Şarkı Sözü yazar mısınız?

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Şarkı Sözü yazar mısınız?

Ebru Gündeş Yaparım Bilirsin Şarkı Sözü yazar mısınız bana acaba rica etsem, bu şarkıyı çok seviyorum ben lütfen sözlerini bilen varsa yAZSIN.
  5. Ebru Gündeş "O Ses Türkiye"ye Çıkacak mı?

Ebru Gündeş "O Ses Türkiye"ye Çıkacak mı?

ebru gündeş, ebru gündeş haberleri, ebru gündeş o ses türkiye Sevgili melekler, rüşvet ve yolsuzluk operasyonu kapsamında eşi Reza Zarrab gözaltına alınan Ebru Gündeş zor günler geçiriyor. Bu sıkıntılı süreçte merak edilen ise Gündeş'in jüri üyesi olduğu O Ses Türkiye'nin Salı günü gerçekleştirilecek canlı yayınına katılıp katılmayacağı. Alınan bilgilere göre, bugün Acun Medya'da bir durum...

Sayfayı Paylaş