gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Kayhan - Bırakma Beni

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ceylan bırakma beni Bir ceylan su içer hasret gölünden Yaşın döker damla damla gözünden
    O da ayrı kalmış belli gülünden
    Türkü özlü yarim bırakma beni

Bırakma beni bırakma beni
    Mevlayı seversen ağlatma beni

Ağlar gezer oldum gurbet elleri
    Sevemedim senden başka birini
    Unutmadım senle geçen günleri
    Türkü özlü yarim bırakma beni

Bırakma beni bırakma beni
    Mevlayı seversen ağlatma beni

Ebru Kayhan - Bırakma Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Kayhan - Bir Gözleri Ahu

Ebru Kayhan - Bir Gözleri Ahu

Bir gözleri ahu yaktı sinemi Bundan sonra dağlar vatanım olsun İstemem sarmasın yar yar alem derdimi Verdiği sözleri tutanım olsun Giderken gönlümü düşürdün dara İlahi sevdiğim yanasın nara Koynunda açılsın yar yar çaresiz yara Bu sözümde sana sitemim olsun Yüreğimde narın sönmez yatıyor Esen poyraz derde bin dert katıyor Dost bildiğim her ne derse batıyor Çekerim bir zaman matemim olsun
  2. Ebru Kayhan - Ahu Gözlüm

Ebru Kayhan - Ahu Gözlüm

ahu gözlüm sen bu elden Ahu gözlüm sen bu elden Nere gitsen ben gelirim Bağlarım yas karaları Ardın sıra ben ölürüm Niye cefa verdin bana Garibim kurbanım sana Daha gitme dön sılana Ateşlerde ben kalırım Gönlümü sana vermişim Bağından güller dermişim Başımı yola sermişim Dertlerinden ben alırım Ben Mecnun'um sen Leylam'sın Yürekte kanar yaramsın Şu alemde tek çaremsin...
  3. Ebru Kayhan - Leyli Leyli

Ebru Kayhan - Leyli Leyli

ebru kayhan leyli leyli Yar sılamın yolarına pusu kurmuş gözlerin Örselenmiş güller gibi ağlar durur ellerin Uykularımı yağmalar kaç gecedir hasretin Şu ömrümü yollarına yalmışım gülüm Leyli leyli sabahıma doğan gülsün sevdiğim Leyli leyli seher vakti solan gülsün sevdiğim Leyli leyli yağmurlarda sönmez yürek yangınım Leyli leyli ummanlarda bensiz çölsün sen Yavru şahin bulutlarda arar bulur...
  4. Ebru Gündeş - Esirgeme Benden

Ebru Gündeş - Esirgeme Benden

Nasıl başlamışsa öyle bitermiş Deli sevdaların sonu belliymiş Aşkın bedelini canlar ödermiş Benim gibi seven zaten delidir Ben seninle ölümsüz bir aşkı tattım Bilmiyorum nerde nerde bir hata yaptım Şimdi sonsuzluğun yoluna saptım Artık hayal kurup sussam yeridir Esirgeme benden dualarını Benim hayrıma yor rüyalarını Adım adım yolla umutlarını Senden sonra benim sonum bellidir.
  5. Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Sen benim içimde bir korkulu rüya Hergün sevip sardığım bir hülyasın Yokluk ateşten bir gömlek Sensizlik ölüm gibi Rüyam hülyam benim dünyamsın Kanımda canımda alın yazımda Bir sen varsın bir de ben şu dünyada Nazar deymesin sana Eller deymesin sana Sensizlik ölüm bana Seni benim gibi seven bulamazsın Tanrım bu rüyadan hiç uyandırmasın Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok Gönlüm sensiz...

Sayfayı Paylaş