gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Editör Melek Mazeret Bölümü

Konu, 'Editör Melek Yardım Odası' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili editör meleklerimiz, Zaman zaman özel sebeplerle siteye giriş yapamadığınız ve dolayısıyla konu açamadığınız durumlarda buradan tarih belirterek mazeretlerinizi yazmanızı rica ediyoruz.
    Gelemediğiniz ve konu açamadığınız ya da eksik bıraktığınız günlerin konularını, diğer günlerde daha fazla konu açarak telafi etmeniz gerektiğini de unutmayınız.

Hepinize iyi çalışmalar diliyoruz..

Yönetim...

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    tamamdır mesaj alınmıştır :D:D

3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    merhabalar sevgili adminlerim ben bir mazaret bildirmek istiyorum...Ben günlük 15-20 arası konu açıyorum ama temmuz 7 de sınavım olduğu için kendime detaylı bir program hazırladım hızlandrılmış bir prog.Onun için sadece 7 temmuza kadar günlük konu sayımı düşürmemde sakınca varmıdır?mesela 5-10 arası acsam?? Zaten sınav gectikten sonra vaktim bol olacak onun için fazlasıyla telefi ederim ...

Saygılar Editör Melek LaVİNYaM

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Elbette ki sınav senin için önemli olduğu kadar bizim için de önemli ve önceliklidir. Sınav öncesi 5 - 10 konu açabilirsini. Sınav sonrası fazlasıyla telafi edeceğinden şüphemn yok :) Allah zihin açıklığı ve başarı versin tatlım.

LaViNYaM bunu beğendi.
  5. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ediyorum :kiss:

6. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    acilen şehir dışına çıkmam lazım
    perşemde dönüyor olucam
    dönüşte teleafi edicem inşallah

7. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Merhaba birtutamanne, umarım yolculuk sebebiniz hayırlı bir iştir. Döndüğünüzde gereken titizliği göstereceğiniz konusuna inancımız sonsuz. :) Hayırlı yolculuklar :)

8. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bu aralar siteye girip pek konu açamadım evimde yatılı kalan uzaktan gelen misafirlerim var ve pek giriş yapamıom siteye girsem bile ancak 1 yada 2 konu açabiliyorum ama misafirlerim gitsin telafisini yapacağım ben yine fırsat buldukça arada bir kaçamak yapar konu paylaşmaya çalısırım:) sorun olmaz umarım bilginiz olsun istedim.teşekkürler

9. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Haber verildiği sürece elbette sorun olmaz. :) Sana kolay gelsin bebek1 :)

hatiss bunu beğendi.
  10. hatiss

hatiss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler ilginiz için...:)

11. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Yarın şehir dışına çıkacağımdan dolayı içerik ekleyemeyeceğim. Pazartesi günü telafi edeceğim. Bilginize

12. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Cumartesi günü konularımı bugün telafi ettim. Bilginize.

13. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    07 temmuzdan itibaren tatile çıkıyorum 18 temmuzda iş başı yapacağım. Bu süreç zarfında konu yazamayacağım. Tatil dönüşü telafi edeceğim.

14. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İyi tatiller tesaduf :tik:

15. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    ben bugün geldim ama işlerim çok birikmişti zaman ayrıramadım yarından itibaren görevime eksiklerimi tamamlayarak devam edeceğim

Editör Melek Mazeret Bölümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mazeret mazeret mazeret

mazeret mazeret mazeret

İşte size işte veya okulda kullanabileceğiniz bir kaç küçük bahane (herşey çok güzel olacak gibin oldu çaktırmayın.. Eğer o gün işe gelmediyseniz ve neden diye sorulursa şöyle diin; -Arabamın pili bitti ve yakında sarj aleti olan kimse bulamadım(?!) -Köpeğim ayakkabılarımı yuttu. Çıplak ayakla işe gelmek kolay olmasa gerek?Di mi?..(Bunu kışın kullanın -Sabah evden çıkıp kapıyı...
  2. elinizde mazeret kalmadıysa işte

elinizde mazeret kalmadıysa işte

İşte size işte veya okulda kullanabileceğiniz bir kaç küçük bahane (herşey çok güzel olacak gibin oldu çaktırmayın;).. Eğer o gün işe gelmediyseniz ve neden diye sorulursa şöyle diin; -Arabamın pili bitti ve yakında sarj aleti olan kimse bulamadım(?!) -Köpeğim ayakkabılarımı yuttu. Çıplak ayakla işe gelmek kolay olmasa gerek?Di mi?..(Bunu kışın kullanın:) -Sabah evden çıkıp kapıyı...
  3. böle bişe varmı meleklerim

böle bişe varmı meleklerim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çalışanların Mazeret izni

Çalışanların Mazeret izni

ssk mazeret izni ssk ölüm izni mazeret kaç gün ölüm kaç gün gündür Arkadaşlar tüm sosyal haklarımızı bilmemiz gerekiyor. İşte bunlardan biride mazeret iznimiz. Çalışanın evlilik, ana veya babalarının, eşlerinin, kardeş veya çocuklarının ölümleri gibi özel durumlar için, üç güne kadar kullandığı izinler mazeret iznidir ve bu sosyal bir haktır. Çalışan ile işveren arasında sorun yaşanan...

Sayfayı Paylaş