gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Efkarlı Sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Efkarlı Sözler 2012 Selam millet Efkarlı Sözler arıyorum ben msn iletimde kullanacağım kısa da olabilir ama kesinlikle efkarlı olsun

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Efkarlı Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nev -efkarlıyım

nev -efkarlıyım

Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca cınar Zor gunumde nıcesını andım Muhabbet yetmezmıs bılmedım Dun bugun dedım gonlum avuttum Yarın yetmezmıs bılmedım Dert bır yandan Sevda bır yandan Derman yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Su dunyanın halıne kandım Ben yalnızmışım bılmedım Gonul ıcın ıcın yanar da Sabır yetmezmıs bılmedım Sıtem ne care Efkarlıyım basım duman Sıtemım var ey koca...
  2. 2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

2012 Etkileyici Güzel Sözler 2012

güzel mesajlar 2011 etkileyici sözler 2011 en güzel sözler Sevgiliye söylenecek en güzel sözlerle onu etkilemek istiyorsanız sizlere 2011 yılının romantik sözlerinden oluşan etkileyici sözleri sunuyorum. Ne dil yeter seni anlatmaya, Ne göz kıyar sana bakmaya, Ne ellerim dayanır sana dokunmaya, Ne kollarım uzanır seni sarmaya Hiç ömür yeter mi? Bir sen daha bulmaya bitanesi... Bir nasihat:...
  3. Güzel 2012 Efkarlı Sözler kısa

Güzel 2012 Efkarlı Sözler kısa

2012 Efkarlı Sözler kısa Güzel Efkarlı Sözler 2012 Son zamanlarda efkarlısınız ve bunu güzel sözlerle dile mi getirmek istiyor sunuz? O halde bu konuda biz sizlere bir nebzede olsa yardımcı olalım ve efkarınızı dağıtmasada dile getirecek yeni efkarlı sözler sunalım. Buyrun Melek'ler. Denizde esen rüzgar değilim ki efkarım sahile vursun. Evet acı çekiyorum, evet ulan evet onu...
  4. Efkarlı sözler

Efkarlı sözler

Ooof of efkarlıyım ve bunu en iyi dile getirecek facebook ta yada msn da paylaşacağım güzel efkarlı sözler arıyorum lütfen varsa paylaşın benimle noluuuur
  5. En Efkarlı Sözler Mesajlar

En Efkarlı Sözler Mesajlar

Efkarlı Mesajlar Kısa Efkarlı Sözler Sevgili melekler, bu yazımızda en efkarlı sözleri, mesajları listeledik, sizlere sunuyıruz. İster msnden ister faceden paylaşın, efkarınızı dağıtın :tik: -Kimseye Güvenip Yola Çıkmayacaksın Sonun benim gibi Ağlatıcı Ve acındırıcı olur, kimseye gönül bağlamayacaksın hayatın benimki gibi zehir olur... -Bitiyor benim için bu gece hayat son kez gözlerine...

Sayfayı Paylaş