gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Eğitimle İlgili Sözler 2012

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Eğitimle İlgili Sözler 2012

Selam kızlar Eğitimle İlgili Sözler arıyorum ben baktım hep eskiydi sizden yeni sözler bekliyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Eğitimle İlgili Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eğitim ile ilgili sözler

Eğitim ile ilgili sözler

eğitimle ilgili anlamlı sözler eğitim ile ilgili sözler çocuk eğitimi ile eğitimle çocuk eğitimi güzel Bir devletin içinde barındırdığı insanların eğitimi o ülkenin gelişimi için çok önemlidir.Eğitimle ilgili sizlere en güzel ve anlamlı sözleri vermek istiyorum=) * Bir mermer parçası için heykeltraş ne ise, rugh içinde eğitim odur Addison * Eğitim ağır çalışan bir çarktır 5 senede 10 senede...
  2. Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayarla İlgili Sözler 2012

Bilgisayar Sözleri 2012 Bilgisayar Sözleri Valla melekler, ben okuduğumda çok güldüm, umarım siz de beğenirsiniz. Bilgisayarlarla ilgili olarak söylenmiş matrak sözler, buyrun hahaha laptopun var diye sevinme masa üstüne geçersen üzülme Yazılımsız donanım, donanımsız yazılım olmaz. Eceli gelen windows mavi ekrana düşer. Pc'ye mac vermişler, hani benim akvaryumum demiş. Windows'a...
  3. 2012 Eğitim ile ilgili sözler

2012 Eğitim ile ilgili sözler

2012 Eğitim ile ilgili sözler Eğitim sözleri 2012 Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda misafirlerimizin yoğun isteği üzerine, hem misafirlerimiz ile hem de sizerle eğitim ile ilgili güzel sözleri paylaşıyoruz. En iyi eğitimli kişi, yaşadığı hayatı en iyi anlayandır ( Hellen Keller ) İlk ve orta öğretim mutlaka insanlığın ve medeniyetin gerektirdiği ilmi ve fenni versin, fakat o...
  4. Korkuyla İlgili Sözler 2012

Korkuyla İlgili Sözler 2012

Korkuyla İlgili Sözler 2012 Selam millet Korkuyla İlgili Sözler istiyorum ama yenileri olsun diyede istiyorum ve bunu özellikle rica ediyorum yeni yeni yeni olsun :)
  5. Eğitimle İlgili Ünlü Sözleri

Eğitimle İlgili Ünlü Sözleri

eğitim sözleri, eğitim ile ilgili sözler, Atatürkün eğitim sözleri Eğitim ile ilgili ünlülerin söylemiş olduğu birbirinden anlamlı ve değerli sözleri sizler için paylaşıyoruz. Bir toplumun her açıdan ilermesinin yolu aldığı eğitimden geçer. Bunun içindir ki eğitim küçük yaşlardan itibaren her bireye aşılanmalı ve aydınlık bir toplum için buna dikkat edilmelidir. Yeter derecede eğitime...

Sayfayı Paylaş