gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

eğitimli ve eğitimsiz insanın arasındki farklar?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

eğitimli ve eğitimsiz insanın arasındki farklar nelerdir arkadaşlarım bilen arkadaşlarımız bana yazabiirse minnettar kalacağım. Gerçekten de çok önemli ve acil olarak lazım. İlginiz için şimdiden teşekkür ediyorum.

eğitimli ve eğitimsiz insanın arasındki farklar? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bakmak ve görmek arasındaki fark!

bakmak ve görmek arasındaki fark!

Karı-koca birlikte tatile çıkarlar. Gittikleri yerde kamp kurarlar. Tatillerinin ikinci gününün akşamı güzel bir yemek yiyip uykuya dalarlar. Birkac saat sonra kadın uyanır ve kocasını da uyandırır. Adam uyku sersemidir güzel bir rüyadan uyandırıldığı icin de biraz kızgındır "Ne oldu? Ne istiyorsun?" diye sorar. "Yukarıya bak ve bana ne gördügünü söyle. " Adam gökyüzüne...
  2. Meğer susmak, insanın içiyle konuşmasıymış. Geç fark ettim!"...

Meğer susmak, insanın içiyle konuşmasıymış. Geç fark ettim!"...

Biliyor musun; umarsız bir yıkımdı gidişin. Liman boyu uzanan iç kanamalı bir suskunluktu bizden geriye kalan. Oysa bilmeliydin; bütün bir hayatı ürpererek yaşama cesaretiydi aşk. Ve yola çıkıldığında göze alınmalıydı aşkın adressizliği. Sen bir tepeden masal gibi geldiğinde gözlerime, ben kendi masalımı terk edip, gözlerine benzeyen bir deniz seçmiştim kendime. Bana aşkı öğretmişsen...
  3. kadın ve Erkek arasındaki farklar

kadın ve Erkek arasındaki farklar

kadınlar ve erkekler arasındaki farklar erkek iskeleti ile kadın iskeleti aynımıdır kadın erkek ile aynı mıdır erkekler ve kadınlar arasındaki cinsel farklar Erkeklerle kadınlar arasında yaradılışımızda nasıl farklılıklar varsa mesela erkekler kadınlara göre daha güçlüdürler işte bunun gibi fiziksel özelliklerdeki farklılıklar: ''Kadınla erkeğin farkı mı? Bundan basit ne var, biri göğüslü...
  4. Margarin ve tereyağı arasındaki farklar?

Margarin ve tereyağı arasındaki farklar?

margarin margarin resmi Margarin mi yoksa tereyağımı zararlı desem belki içinizde elbette ki tereyağı diyenler olacaktır çünkü margarini bizler tereyağına göre daha hafif bir yağ sanırız aslında durum hiç te düşündüğünüz gibi değil.Konunun uzmanları bizleri oldukça şaşırtacak bazı açıklamalarda bulunmuşlar bakalım margarin ve tereyağı arasındaki farklar nelermiş? · Her ikisi de hemen hemen...
  5. Sanat ve zanaatçı arasındaki fark

Sanat ve zanaatçı arasındaki fark

nedir abi sanatcı ile zanaatcı arasında ki fark adam gibi bir açıklama bulamadım

Sayfayı Paylaş